Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wygląd forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Tue May 24, 2005 7:10 pm    Temat postu: wygląd forum Odpowiedz z cytatem

Panowie, panowie wygląd tego forum może straszyć. zróbcie coś z tym. Założcie jakąś skórę, dogracie jakieś mody. nie wierzę że nie umiecie, logo udało Wam się wgrać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leszek Misiuk
Moderator


Dołączył: 16 Sep 2004
Posty: 268
Skąd: Sztum

PostWysłany: Tue May 24, 2005 7:43 pm    Temat postu: Propozycja Odpowiedz z cytatem

Mam dla Ciebie pewną propozycję ale jak jesteś zaintresowany to napisz na prv
_________________
Opiekun szkolnej pracowni internetowej
KOPI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Tue May 24, 2005 10:37 pm    Temat postu: Zgadzam się Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zgadzam się, że forum nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Wynika to z faktu braku odpowiedniej osoby, która chciałaby zmieniać interfejs i wiele innych dodatków. Co do modów. Te, które były mi potrzebne już tam są, zresztą to jest jedna z przyczyn braku uaktualnień phpBB, gdyż wiele z nich musiałem poprawiać ręcznie, a na to nie mam zbyt dużo czasu. Co do skórek, to wybacz, ale gustuję w klasyce. Oczywiście nie wykluczam zmian i to nawet radykalnych, zwłaszcza po zapowiedziach o zmianie dystrybucji kolejnych wersji phpBB. Jeśli znajdziesz ciekawą propozycję będę wdzięczny za wsparcie.

Pozdrawiam Mirek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Wed May 25, 2005 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam... na mój gust to róbta co chceta.. ale dla mnie najważniejsze jest, że forum jest czytelne, a to zapewniają stonowane kolory, dlatego za bajerkami to wcale nie tesknię. Jak trzeba spędzic nie dla przyjemności 10 godzin non stop przy kompie, to chciałoby sie wymodrodwac połowę webmasterów (tych gustujących w bajerkach) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz Dwornicki
Moderator


Dołączył: 04 Nov 2004
Posty: 89
Skąd: Zwoleń

PostWysłany: Wed May 25, 2005 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajerki spowolnią tylko forum - mnie też nie odrzuca wygląd forum Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Fri May 27, 2005 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie że zbędne bajery spowolniają pracę. Ale sa takie, które ją przsypieszają np. szybka odpowiedź czy wyszukiwanie postów. Swego czasu duzo takich przydatnych modów było na stronie http://www.phpbb.pl, ale stronki padła. Jest też duuuuuuuuuuuuuużo skórek Na pewno pan Maciek znalzłby sobie jakąś stonowaną dla siebie :p. Niestety nie prowadzę juz forum (szkolne zostało zamknięte, chyba wiadomo dlaczego) więc nie pomoge panu panie Mirku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz Dwornicki
Moderator


Dołączył: 04 Nov 2004
Posty: 89
Skąd: Zwoleń

PostWysłany: Fri May 27, 2005 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za takimi zmianami jestrem za Very Happy, jeśli znasz PHP to pewnie możesz pomóc Smile jeżeli masz czas ale i tak doceniam twój wkład Smile (inni pewnie też Very Happy)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Sat May 28, 2005 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie pan panie Grzegorzu że chętnie Wam pomogę. Stęskniłem się się za prowadzeniem forum. Oto moja propozycja. Update forum do wersji 2.0.15 (łącznie z wgraniem polskiego) + kilka użytecznych modów + jakaś fajna stonowana (specjalnie dla pana Maćka) skóra. Potrzebuje tylko hasło, login i adres FTP oraz hasło do bazy i do Myphpadmina. Czekam na kontakt na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Sat May 28, 2005 11:58 pm    Temat postu: To piękna inicjatywa Odpowiedz z cytatem

Doceniam pomoc, którą deklarujesz. Niestety po ostatnich aferach z phpBB.pl porównywanych do tej z Rywinem straciłem ochotę na aktualizacje tego forum. Jeszcze niedawno była
- phpBB 2.0.10
- 7 maja br. wydano 2.0.15, a
- 15 maja poprawkę do tej wersji
- a już zapowiadają płatną 3.0.0
Gdy dołożymy do tego rozdział phpBB na phpBB2, moje mody, które nie jestem pewny, czy w nowej będą chodziły oraz naturalny dla admina nadmiar ostrożności to pewno łatwiej będzie Ci to zrozumieć. Oczywiście bardzo mnie ucieszy Twoja pomoc, zwłaszcza, gdy będę miał jej świadomość i pewność z kim pracuję. Dlatego już dziś cieszę się na spotkanie w Tuchomiu, gdzie możemy te kwestie poruszyć. Aktualnie natomiast chętnie przejrze skrypty bądź propozycje, które zaproponujesz.

Co do tego forum, to nie martw się jest mnóstwo uznanych, zwłaszcza w oświacie instytucji (wliczając profesorów info), które pracują z tą wersją.

Co do tej upadłej stronki phpBB.pl, to niezupełnie tak. Co prawda grupa tworząca (dziś http://phpbb2.pl/index.php) pożegnała się z Miśkiem, ale coś tam zostało: http://www.phpbb.pl/forum/index.php.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radek
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 May 2005
Posty: 19
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Mon May 30, 2005 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

Poruszono w tym watku pare tematow wiec chcialbym sie do nich ustosunkowac:

Glownym zalozeniem tego forum (jak i calej strony po przeniesieniu na serwery eduforum.pl) byla witryna tworzona dla Panstwa i przez Panstwa (w szczegolnosci Mirka). Jakkolwiek pomoc przy tworzeniu strony jest jak najbardziej mile widziana, to jednak osoba odpowiedzialna za strone jest osoba Mirka. Dlatego tez wszystkie decyzje dot. wygladu, jego zmiany itp. naleza do niego. Haslo dostepu do serwera (a dokladnie do virtualki kopi.eduforum.pl) posiada rowniez on i nic nie wskazuje na to zebysmy zmienili admina strony, wiec kwestia te nie podlega dalszej dyskusji (tutaj usmiech w strone 15-latka).
Jesli bylaby taka potrzeba nasi webmasterzy juz dawno powprowadzaliby wiele modyfkcji na tym forum ... jednak jak juz wspomialem: forum jest dla Panstwa i przez Panstwa robione. Jesli jestescie Panstwo zainsteresowani zmiana designu, badz nawet wymiana calego engine'u forum , prosze "atakowac" Wink o to Mirka... jesli natomiast forma forum Panstwu nie odpowiada, moge zamiast niego stworzyc serwer news'owy, i bedziecie Panstwo prowadzic dyskusje za pomoca usenet'u. Moim skromnym zdaniem nie ma to jednak sensu, i taka forma jaka jest teraz jest jak najbardziej dobra (zgadzam sie tutaj z panem Mackiem, dla ktorego najwazniejsza jest czytelnosc i funkcjonalnosc w/w forum - a te warunki moim zdaniem sa spelnione).


pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

--
radoslaw podedworny
administrator serwerow eduforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group