Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Egzaminy zewnętrzne praktyczna część i pracownia oprogra

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Zarządzenia MEN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Thu Jan 15, 2009 7:33 pm    Temat postu: Egzaminy zewnętrzne praktyczna część i pracownia oprogra Odpowiedz z cytatem

Witam !
Ostatnio zajmuję sie oprogramowaniem firmy Insert. Niestety bez kursu. Programy są dopuszczone do pracowni, MEN je wybrał w przetargu, jako na nich będą egzaminy zewnętrzne. Na nich uczniów uczę w/w programów i ich wykorzystania.
Już sobie poinstalowałem je ( były problemy w licencjach - trzeba na stacjach roboczych a nie na serwerze wymóg egazminu - problem w licencjach jest jedna ( numer ) na szkołę aby je poinstalować w całej pracowni ( ponoć można 33 pc wykorzystać ). Ja sie gimnastykowałem tydzień a by je poinstalować a i tak mam sporo pytań. Niestety pytań tysiace, dostęp do serwisu we Wrocławiu żaden, ( słucha sie muzyczki długo tel ) a Pani w sekretariacie nic nie wie i nie umie.
Już kilka zagadnień rozwiazałem sam - ech straciłęm 2 tyg. a wystarczyło 3 - 4 odpowiedzi na moje pytania a tak na zasadzie prób i błędów.
Czy ktoś na tym forum ma też dośiadczenia lub potrzebę kontaktów w w/w sprawach.Ponoć będą w lutym jakieś szkolenia w wybranych placówkach. A i czy ktos już na nich próbny egzamin zew. przeprowadził ( chodzi o przykłady i zadania - częśc mam mogę sie podzielić źródłami a chciałbym wiecej).
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Zarządzenia MEN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group