Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CMS e-107 nie rusza instala

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kareo
Użytkownik Forum


Dołączył: 08 May 2008
Posty: 231

PostWysłany: Thu Jan 08, 2009 5:21 pm    Temat postu: CMS e-107 nie rusza instala Odpowiedz z cytatem

chodzi o to ze przekopiowałem instalkę na moj serwer płatny vel.pl i nie rusza instalka. Podaje ścieżkę dostępu na różne sposoby, przenosze to w ten folder to w ten i na główny nie ruszy nic. Więc nie mogę zrobić sobie stronki. tzn przerobić z html ( z kodem robionym we front pagu- masakra) na CMS bo moze ktoś zacząłby redagować to a nie strona prawie martwa, nic się nie zmienia, nikt nie poświeci ani chwili bo nie umie. JA nie mam czasu a tak paru się nauczy i będzie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Thu Jan 08, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie rusza" to delikatnie mówiąc kiepska dla nas informacja. Jeśli umieszczasz stronę na serwerze i ją wywołujesz w przeglądarce, to coś tam się pojawia, choćby error 404. CMSu, o którym piszesz, nie znam.. co to jest? Jaka technologia została użyta? php?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kareo
Użytkownik Forum


Dołączył: 08 May 2008
Posty: 231

PostWysłany: Sat Jan 10, 2009 1:57 pm    Temat postu: dałem rade Odpowiedz z cytatem

udało się zainstalowałem. W php wszystko jest zachęcam dosyć przyjemny panel narazie obczajam tego CMSa. Pozdrawiam i dzięki za odzew.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group