Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komputer do domeny - w IPAT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darecki30
Użytkownik Forum


Dołączył: 09 Sep 2008
Posty: 73
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Thu Dec 18, 2008 5:57 pm    Temat postu: Komputer do domeny - w IPAT Odpowiedz z cytatem

Witam i otwieram kolejny temat bo nie znalazłem takiego?
Postanowiłem dziś trochę poinstalować za pomocą IPAT no i do jednego kompa (dobrze że nie do kilku!) chciałem dorzucić pakiet skaner (komp na którym instalowałem był z obrazem KOMPUTER) według instrukcji konceptu a tu zonk!!!
Pakiet poszedł ale na kompie nie mogę się zalogować do domeny (lokalnie na operatora ok.) tak jakby został wywalony z domeny (po cont+alt+del nie ma pod oknem logowań domeny sbs. Próbowałem wypiąć i następnie podpiąć za pomocą IPat (zaznaczyłem kompa i konfiguracja, odłącz od domeny i następnie przyłącz) nic nie daje. W konsoli IPAT w przeglądzie zdarzeń istalacji pakietu skaner jest wszystko ok. do momentu podłaczenia do domeny pokazuje że wystąpił błąd 0900... coś takiego
Może ktoś miał podobny problem? Prooooszę o wsparcie.
Być może trzeba inaczej dodawać kompa do domeny skoro już z niej wypadł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group