Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mikrus dla szkół ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JakubC
Moderator


Dołączył: 05 Jul 2005
Posty: 282
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sat Feb 26, 2011 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenieś stronę na dowolny hosting działający w zgodzie z technologiami XXI wieku. Twoja kombinacja nie ma sensu, zaraz okaże się, że następna rzecz nie działa.
_________________
Jakub Cichocki | cogitech group
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sat Feb 26, 2011 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JakubC napisał:
Przenieś stronę na dowolny hosting działający w zgodzie z technologiami XXI wieku. Twoja kombinacja nie ma sensu, zaraz okaże się, że następna rzecz nie działa.
Nie mam zamiaru, nie ja o tym decyduję, a poza tym szczegółem hosting jest bardzo dobry (strony działąją bardzo sprawnie). Nie sądzisz chyba, że Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe przy Politechnice Wrocławskiej jest byle jaką instytucją.
Kombinować juz przestałem, nie jest to dla mnie takie pilne.
Poza tym, sprawdzałem Mikrusa jeszcze na trzech zupełnie różnych serwerach (darmowych) i jest to samo, albo jeszcze gorzej. Tak, że brak mod_rewrite nie jest takim odosobnionym przypadkiem.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group