Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

właśnie szukam na necie to co mówi Alibaba -

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czesław
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Feb 2005
Posty: 11
Skąd: BYdgoszcz

PostWysłany: Sun Feb 13, 2005 11:06 pm    Temat postu: właśnie szukam na necie to co mówi Alibaba - Odpowiedz z cytatem

Hmm Alibabo moze i pełno , ale dla mnie to gąszcz i to w dodatku zadna strona nie daje mi informacji od czego mam zaczac . Mmie chodzi o konkrety . Takie kompedium krok po kroku co mam zrobic by zaczac robic jakies proste strony dla wprawki . To na pączatek . Nie mam czasu na kursy u siebie w miescie .
A to co mowi Grzegorz moze jest dobre jak sie ma jakies pojecie o stronach . Wtedy uczniowie sa bardzo mile widziani jako pomoc w tej pracy. Ja ucze w podstawowce , wiec z tym jest gorzej . Cóz nadal będę szukał . Jak mówią szukajcie to znajdziecie . Acha Informacja dla Admina tej strony . Pocztą przychodzą mi maile , że ktos mi dał odpowiedź na moj temat ale strona www zawarta w mailu nie chce sie otworzyć , wiec wchodze tradycyjnie
pozdrawiam
_________________
Czesław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Mon Feb 14, 2005 6:06 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się Czesiu. Jesteśmy tu po to by sobie pomagać. Wielu z nas będzie się bardzo starało, by również Tobie pomóc najlepiej, jak potrafimy. Zapraszam do poprzedniego tematu - tam krótkie wprowadzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Mon Feb 14, 2005 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesław spróbuj na darmowych portalach WWW, które posiadają kreator i gotowe szablony stron www np. http://hosting.wp.pl/pomoc.html?fid=1 , http://republika.onet.pl lub innych. Warto analizować kod (prawy klawisz myszy Pokaż źródło) innych stron Internetowych i próbować na bazie tego kodu uczyć się i tworzyć własne strony. Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Tue Feb 15, 2005 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście zaczynałem od pajączka gdyż jest po polsku i ma w tym języku pomoc, a co najwazniejsze można go było uruchomić 40 razy za darmo. Nastepnie zakupiłem licencje za 50 zli pracuje na tej ver do dnia dzisiejszego. To co napisał Mrek jest dobrą podpowiedzią, by zapoznac sie z innymi stronami szkół, jako wzorami. Na poczatek nie wchodz mocno w grafike i efekty, gdyz to zajmuje sporo miejsca na serwerze a i wolno otwieraja sie strony co zniecheca internautów. Jak masz pytania pisz beda darse podpowedzi, sugiestie. Strone morzesz stwarzyć w notatniku, ale po co skoro sa darmowe narzedzia tu masz kilka z nich http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Tue Feb 15, 2005 9:57 am    Temat postu: wyjaśnienie Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście pojawił się problem ze złym adresowaniem informacji o odpowiedzi na FORUM (dopisywanie parametrów liczbowych do adresu). Wspominał mi już o tym również Waldek Jest to związane z przeniesieniem Forum na nowy serwer. Standardowo Forum wymaga instalacji na serwerze. Ja natomiast poszedłem na skróty by zostawić to co już było i całe forum przekopiowałem, zmieniając niektóre parametry startowe. Jak się okazuje nie wszystko działa, jak powinno. Będę szukał błędu. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Tue Feb 15, 2005 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Jeżeli masz ustawioną domyślną stronę startową MEN w IE pod przyciskiem WSPARCIE są Æwiczenia z HTML. Uważam, że są dobre i można czegoś się nauczyć. Alibaba ma rację to co jest proste to nieznaczy złe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group