Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zainstalować agenta IPAT w Viście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joy_36
Użytkownik Forum


Dołączył: 18 Sep 2008
Posty: 56

PostWysłany: Fri Oct 03, 2008 9:38 pm    Temat postu: Jak zainstalować agenta IPAT w Viście Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym, że z pewnych względów musiałem odinstalować agenta IPAT na stacji roboczej, niestety na oryginalnych płytach instalacyjnych nie ma IPATa pod Vistę.
Czy może ktoś wie jak zainstalować klienta IPAT na stacji roboczej z systemem Vista????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sun Oct 05, 2008 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serwerze na dysku C:\ClientApps\IPATMEN\SETUP\CORE lub z sieci \\ClientApps\IPATMEN\SETUP\CORE masz dostęp do folderów: Agent, Client i Serwer, w których są pliki instalacyjne IPAT.
W folderze IPATMEN jest bardzo dobra instrukcja autorstwa Dariusza Wittka
- Ipat_agent & Klient szkolenie PL.pdf lub inne instrukcje w Dokument_pl.
Moje pytanie: czy instalacja stacji roboczej z serwera instaluje system z klientem IPAT?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joy_36
Użytkownik Forum


Dołączył: 18 Sep 2008
Posty: 56

PostWysłany: Sun Oct 05, 2008 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moje pytanie: czy instalacja stacji roboczej z serwera instaluje system z klientem IPAT?


Otóż ja utworzyłem obraz stacji roboczej z zainstalowanym klientem za pomocą IPAT na serwerze. Zainstalowałem utworzony obraz z serwera na dwóch stacjach roboczych, klient IPAT był zainstalowany również.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group