Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z Safari

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Sat Apr 05, 2008 9:36 pm    Temat postu: Problemy z Safari Odpowiedz z cytatem

Właściwie jest to informacja do Leszka, (po naszej rozmowie w Kęsowie) problemy z Safari mogą mieć związek właśnie z aktualizacjami a właściwie dotyczy to systemów do 10.4 (do Tygrysa) czyli systemów gdy język polski był nakładką i trzeba było mieć polonizację do odpowiedniego systemu (np. 10.4.11 tzn. ostatni numerek) Od systemu 10.5 gdy j. polski stał się językiem systemowym problemów być nie powinno. Ponieważ ja w pracowni nic nie "podnosiłem", to i dlatego pewnie problemów nie mam. Natomiast pamiętam, że do czasu otrzymania Leoparda miałem problemy z Safari na prywatnym iBooku (bo tam eksperymentuję) Smile
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group