Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obraz Ghosta - error przy instalacji serwera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartheezzzz
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Sep 2007
Posty: 87
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Fri Mar 28, 2008 4:36 pm    Temat postu: Obraz Ghosta - error przy instalacji serwera Odpowiedz z cytatem

Witam - po tych kłopotach z serwerem postanowiłem podłączyć dysk drugi (w środku się znajdował) bo pierwszy tylko odłączyłem w razie czego aby móc wrócić do punktu wyjścia i zaczałem instalować z ghosta obraz (płytki przegrałem w nero od instalatorów) kopiowanie z płyty dochodzi mi do 18% i wyskakuje error... co proponujecie? nie wiem jak wyglądaja oryginalne płytki do instalowania serwera abym mógł z nich zainstalować oprogramowanie (prosiłbym o skan płytek jeśli można) chyba z ghosta nici będą albo robię coś nie tak:
Local>disk>from image _ wybieram DVD z napisem MALA.gho i klikam ok zaczyna iść do 18% ;(
potem wyskakuje error:
output error file to the following location:
i pokazuje ścieżkę: A:\GHOSTERR.TXT

i na tym się kończy instalowanie z obrazu ...

Jak zainstalować (przedewszystkim jakie to sa płyty) serwer z płyt ?

P.S. mój temat odnośnie GPO jest dalej aktualny ponieważ jak nie dam rady sobie z instalacją serwera to wrazam na "stare śmieci"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Fri Mar 28, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś widziałem takie obrazy i były nazwane małe i duże, może niewłaściwa kolejność instalacji.
Jeżeli masz kolekcję DVD to zainstaluj z nich, zaoszczędzisz wiele czasu i będziesz miał mniej kłopotów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartheezzzz
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Sep 2007
Posty: 87
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sat Mar 29, 2008 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam tych płyt - co mam zrobić? Instalatorzy przyjechali z Rezszowa (do Wałbrzycha) mieli przy sobie tylko obrazy a paczki, które przyjechały z komputerami i oprogramowaniem - to tylko te płyty które dałem na forum w poście... Ja sobie raczej nie poradzę z czystą instalacją serwera bo nigdy tego nie robiłem, gdyby ktoś mi pokazał (ale musiałby fizycznie być obok mnie) to wtedy inna sprawa a tak jestem w kropce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sat Mar 29, 2008 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisać do integratora o przysłanie kolekcji DVD lub zakupić w OEIIZK Warszawa.
Może ktoś w pobliżu posiada taką kolekcję i może pożyczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bob
Użytkownik Forum


Dołączył: 07 Jan 2008
Posty: 41

PostWysłany: Mon Apr 07, 2008 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej pisząc GHOST masz na myśli tę wersję na dyskietce, taką DOS'owa. Proponuję zaopatrzyć się w boot CD i spróbować z niej ruszyć. Obraz partycji przegrać na na ten drugi dysk, albo podłączyć jakiś inny nośnik z obrazem partycji. Ponadto jeśli odzyskujesz z obrazu jakąć partycję, to taka partycja, dobrze by było, gdyby istaniała na dysku. Czyli podziel dysk na partycje o takiej wielkości, jak te które masz teraz i dopiero odzyskuj z obrazu partycję po partycji ,albo wszystkie na raz. Popróbuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Mon Apr 07, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz kolekcji Lato 2007, daj namiar przyślę Ci i ewentualnie w miarę sił pomogę
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartheezzzz
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Sep 2007
Posty: 87
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Mon Apr 07, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dostałem propozycję pomocy w postaci płyt Kolekcja lato 2007 - tylko narazie muszę poczekać na nie. Dziękuję serdecznie za zaoferowanie pomocy Smile - mam jednak pytanie (uprzedzam trochę w czasie bo płytek nie ma jeszcze) co trzeba zrobić jak skonfigurować serwer po takiej instalacji z kolekcji Lato2007?
Czy ktoś mi napisze w punkcikach jak skonfigurować serwer? Czy to już po takiej instalacji nie trzeba nic robić, jest już wszystko ustawione konta, serwer ISA itd.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Mon Apr 07, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaj mi maila, to przyślę Ci to co mam o instalacji i konfiguracji serwera
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group