Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z Forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Sat Feb 16, 2008 7:40 pm    Temat postu: Problem z Forum Odpowiedz z cytatem

Mam podobne forum takie jakie jest tutaj na KOPI i mam w związku z tym dwa problemy:
1. Przy tworzeniu użytkownika nie wysyłany jest e-mail do użytkownika z potwiedzeniem
2. Udostępniłem więc forum dla wszystkich ale to okazło się zgubne, pojawiły się 'nie chciane' ogłoszenia
Czy ktoś miał podobny problem (1) i udało mu się rozwiązać. Rozumiem, że problem (2) nie jest rozwiązywalny??

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Sat Feb 16, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Na serwerze, na którym jest forum musi być skonfigurowany serwer smtp lub należy korzystać z zewnętrznego konta pocztowego.
2. PHPBB z natury jest dość dziurawe, a udostępnienie pisania bez rejestracji to oczywiste zaproszenie dla webspamerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Sun Feb 17, 2008 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 - dzięki, teraz zrozumiałem
2 - tak, też myślałem

Dzięki za odp.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group