Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drukowanie pod DOSem na drukarce laserowej w Win XP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Sun Dec 16, 2007 9:59 pm    Temat postu: Drukowanie pod DOSem na drukarce laserowej w Win XP Odpowiedz z cytatem

Problem - komputer z Win XP Home, drukarka laserowa Samsung (specjalnie już zakupiona z kablem LPT) na kompie jakiś program księgowy pracujący w DOS - oczywiście można drukować do pliku, później otwierać i drukować ale jak to zrobić żeby było dobrze. Wyszukałem nawet specjalne programy w cenie od 50 do 100 zł ale poszukałem również taki opis http://forum.chip.pl/viewtopic.php?t=1994&highlight=&sid=828677100a7616e131662815d35e6199
czy to wystarczy? Jutro przekonam się sam ale lubię mieć dodkowe rozwiązanie w zapasie. Może już ktoś "walczył" z takim problemem?
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Mon Dec 17, 2007 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż spróbowałem według instrukcji ale wyrzucało błąd 67 brak nazwy sieciowej komputera, kombinowałem z nazwą sieciową, pisałem pełną nazwę nic ... musiałem rozwiązać problem "siłowo" zamieniłem paniom drukarki zamiast nowej Samsunga podpiąłem starą HP i pozamieniałem sterowniki ...i posprawdzałem porty i ... o dziwo zadziałało ale taką drobnostkę zmarnowałem w końcu kilka godzin Sad
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Mon Dec 17, 2007 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sprawa, ale takie są fakty, na nowych drukarkach przeważnie "spod dosa" się nie daje, a już na XP to już w ogóle makabra...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group