Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Awista - kodeki darmowe do avi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sat Dec 01, 2007 6:53 pm    Temat postu: Awista - kodeki darmowe do avi Odpowiedz z cytatem

Witam !
Podajcie najskuteczniejsze kodeki darmowe lub liknki do nich - mam filmy na avi - moj awista na laptopie ich nie widzi - a szukac w ciemno - bezsens - po jednym spasowałem - jakis debilny Media Video 9 vcm - dal sie zainstalowac ale nie wiem jak go uruchomic ( probowalem na all sposobów - menu, z folderu i dupa tylko chyba prze net) .
Kolejny dupowaty program co to chodzi w 2 przypadkach a w 3 i nastepnych nie . Na liście - dobreprogramy .pl - jest ich cala mnostwo czesc z nich jest na awiste - moze ktos ma juz doswdaczenie z nimi i poda mi najlepszy? Odechcialo mi sie po tym jednym instalowac kolejne - i szkoda mi rejestr systemowy zaśmiecać .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Sun Dec 02, 2007 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ffdshow
_________________
"Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside"|Linux register user 408686
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group