Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

IV Dolnośląski Zjazd U¿ytkowników Macintoshy w Edukacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Wed Oct 17, 2007 7:02 pm    Temat postu: IV Dolnośląski Zjazd Użytkowników Macintoshy w Edukacji Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu otrzymałem od pani Maryli Siegieńczuk majla z informacją o IV dolnosląskim zjeździe użytkowników makówek. Termin: 26-27 X 2007 (a więc już niedługo, rejestracja do 21 X), miejsce: Wałbrzych. Wadą jest brak noclegów, wszytskie zostały juz zarezerwowane Częściowo uczestniczyłem w III zjedzie jestem bardzo zadowolony. Mogę również udzielić bliższych informacji o Wałbrzychu na PW (edukuję się w tym mieście od 3 lat). Szczegóły: http://www.wch3lo.webd.pl/4zjazd/index1.html. Zapraszam, może w końcu spotkam kogos z KOPI na swoim terenie
_________________
"Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside"|Linux register user 408686
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Fri Oct 19, 2007 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ja też tam będę (przynajmniej tak jest zaplanowane) Smile
Właśnie zabieram się do przygotowań Smile
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Fri Oct 19, 2007 8:22 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Jacku byłbym wdzięczny za relacje ze zjazdu no i może jakiś matriał. Miłośników Maców u nas nie brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Sat Oct 20, 2007 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla "podniesienia ciśnienia" Smile 26 X przewidziana jest światowa premiera systemu Mac OS X 10.5 czyli Leoparda ale jestem przekonany, że w Wałbrzychu też będzie pokazywany Leopard, jednak ze względu na różnice czasu ... to my w Polsce będziemy mieli wcześniej Smile
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Sun Oct 28, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem na pierwszej części ale z tego co wiem nie było specjalnej prezentacji Leoparda - tylko ogólniki (ale na jednym komputerze był zainstalowany). Natomiast jako relację przytoczę posta jednego z uczestników wysłanego na listę mac_edu_list@eduapple.pl
Cytat:
Witam,
chciałbym sie podzielić kilkoma spostrzeżeniami i uwagami o zjeździe.
Na początek bardzo dziękuję organizatorom za możliwość wzięcia udziału w Zjeździe. Wykonali ogromną pracę i podziwiam ich, że w nawale szkolnych obowiązków chce im się jeszcze robić coś dodatkowo dla innych zwykłych nauczycieli. Zajęcia i atmosfera bardzo mi się podobała. Tematyka też bardzo ciekawa. Serdeczne dzięki dla edukatorów za ciekawe wykłady i warsztaty. Mogę sobie czytać forum maczkowe o problemach z internetem i Hektorem, ale warsztaty Adama i Grzegorza wyjaśniły dużo więcej niż posty na forum. Tak samo zajęcia o podcastach, tworzeniu filmów i stron WWW też super. Dostałem mocnego kopa motywującego do pracy na Macach (do tej pory większość zajęć prowadzę na PCtach - ukończyłem kilka kursów dla opiekunów w Warszawie i Wrocławiu) - teraz myślę o ukończeniu kursów dla opiekuna pracowni Mac'owej.
Fajnie, że od czasu do czasu można w takich zajęciach wziąć udział i czegoś nowego się nauczyć. Pomysł z płytką też trafiony w "dziesiątkę", szkoda że nie udało się zebrać prezentacji lub dokumentacji zajęć od wszystkich prowadzących zajęcia. Ale może na następnym zjeździe wszyscy edukatorzy się zmobilizują i prześlą wcześniej organizatorom materiały.
To tyle na gorąco - pozdrawiam wszystkich Mac'owców a organizatorom życzę wytrwałości i ciekawych pomysłów.
Ci którzy nie przyjechali - niech żałują...

Jacek Wojtaniec - ZS5 Wałbrzych
Na stronie zjazdowej jest link do krótkiej relacji filmowej i fotograficznej. Mi osobiście najbardziej podobała się prezentacja nowego ADE Roberta Celucha na temat Apple Remote Desktop - była najbardziej w applowskim stylu. Sam też nie mogę narzekać, ponieważ zarówno moje prezentacje jak i zajęcia warsztatowe wzbudzały duże zainteresowanie. (przynajmniej takie miałem wrażenie Smile )
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group