Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ie7

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2000
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zondal
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 124
Skąd: Warlubie

PostWysłany: Wed Feb 28, 2007 8:22 pm    Temat postu: ie7 Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy ktoś z szanownego koleżeństwa próbował zainstalować na stanowisku z tej edycji (serwer Win2k, stacje WinXP Pro) przeglądarkę Internet Explorer 7?

Sam odpowiem, że próbwałem Very Happy I pojawił się problem: Tapeta (active coś tam) wg opisu z sbs.2p.pl która pięknie wcześniej się wyświetlała nie wyświetla się wcale. Efekt jest podobny do tego, gdy na stronie www nie wczyta się grafika.
Nie spodziewam się recepty na tą przypadłość... Niemniej chętnie dowiedziałbym się jak ten problem rozwiązać Wink Interesuje mnie natomiast czy w ogóle przewidziany jest upgrade oprogramowania dla tych pracowni?

Pozdro!
_________________
http://gwb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leszek Misiuk
Moderator


Dołączył: 16 Sep 2004
Posty: 268
Skąd: Sztum

PostWysłany: Thu Mar 01, 2007 10:12 am    Temat postu: IE7 Odpowiedz z cytatem

Mam zainstalowane IE7 w tej edycji i nie zauważyłem specjalnych problemów. Po zainstalowaniu trzeba tylko dla uzytkownika ustawić odpowiednie zabezpieczenia o czym sam IE7 informuje podczas startu i jak wybierzesz domyślne ustawienia wchodzi strona domyślna czyli to na sbs2k.
Co do upgratu w pracowni tej edycji to zalezy co masz na myśli? Jednak nie wyobrażam sobie Visty z pamięcią 128 MB.
_________________
Opiekun szkolnej pracowni internetowej
KOPI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2000 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group