Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Power Point

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Programy przydatne opiekunowi pracowni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sun May 28, 2006 9:06 pm    Temat postu: Power Point Odpowiedz z cytatem

Pytanie do all - kto robił w PP prezentacje - jedna ze stron z tekstem - ma tekst ale literki maja sie pokazywac jedno po drugiej - w opcjach w w 2003 PP tego nie znalazlem - czy ktoś juz coś robił w tym temacie ?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Mon May 29, 2006 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczasz tekst, wchodzisz w Pokaz slajdów-animacja niestandardowa-dodajesz efekt. Po prawej pojawi sie do datkowe okno. Tam rozwijasz opcje tytyłu 1 i wchodzisz w opcje efektu-animacja tekstu. Wybierasz według liter. Z pozdrowieniami. Ala Szulc Very Happy
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Mon May 29, 2006 2:03 pm    Temat postu: cd animacji Odpowiedz z cytatem

Alu nie wiem jaki masz PP - ja 2003 - dochodzę do - animacji niestandartowej - dodaj efekt - nie widze opcje tytułu 1 - ale za to mam - wejscie , wyróżnienie itp Smile))
Szukałem w poblżu ale nie ma - może ktoś wie ?

pozdrawiam Andrzej

ps już znalazłem - w 2003 trzeba trochę poszukać - więcej opcji i trzeba kombinować - zmyliło mnie , że kliknąć trezba wejść w wejście i dać np czworokąt Smile))

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Mon May 29, 2006 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam PP z MS Office 2004 Mac i w dodatku po angielsku Smile ale tak po "omacku" tłumacząc gdy wybierzesz animacje niestandartową to (ja mam) po prawej stronie trzy zakładki i w pierwszej wybierasz efekt następnie z górnego menu wybierasz opcje do tego efektu np. aby wchodziło literami lub wyrazami.
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Mon May 29, 2006 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam też wersję 2003 i u mnie kiedy dodam efekt np. wejście-romb pojawia się okno z modyfikacją tego rombu. Moge Ci przysła zrzuty ekranowe.
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Programy przydatne opiekunowi pracowni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group