Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z dzieleniem na partycje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ala
Gość





PostWysłany: Sat Oct 30, 2004 10:50 pm    Temat postu: problem z dzieleniem na partycje Odpowiedz z cytatem

Chciałam podzielić w nowej pracowni 2004 dysk na dwie partycje. Po odpaleniu z Partytion Magic nie mogłam zmiejszyć partycji C: Było nieaktywne Resize . W czym problem?.Mireczku pomóż .Ala
Powrót do góry
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Sun Oct 31, 2004 5:08 pm    Temat postu: dyski Odpowiedz z cytatem

Moje pierwsze zmagania w nowym systemie to zakładanie nowych partycji. Dotyczyło to głównie laptopa (brak napędu dyskietek). Z poziomu admina wyłącz przydziały dla dysku. Jesli masz płytę botowalną ze zjazdu w Sztumie uruchom ją z opcją (1). Potem z menu z podziałem pamięci wybierz (1) lub (2) przejdź na Power Quest Patrition Magic. Zignoruj błąd pamięci kliknij OK. Pojawi się program do zmian partycji. Zmniejsz part. C - prawy przycisk myszy - Resize. Na wolnym obszarze twórz kolejne partycje.
Nie wiem jakiego PM używasz. Ja mogę polecić kilka programów:
- Paragon Hard Disc Manager (Expert -2/04),
- Zarządzanie Dyskami w win XP,
i dyskietkowe
- Paragon Hard Disc Manager
- Patrittion Magic 7.0
- OS Selector
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group