Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak usunąć kompuery z ad aby móc dodać je ponownie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda
Użytkownik Forum


Dołączył: 01 May 2014
Posty: 7
Skąd: nie umiem czytać

PostWysłany: Wed Jan 07, 2015 10:35 pm    Temat postu: jak usunąć kompuery z ad aby móc dodać je ponownie? Odpowiedz z cytatem

Mam problem ze zdalną instalacją komputerów. ISA blokuje dostęp do kilku komputerów. Dokonałam więc ich ponownej reinstalacji wykorzystując magiczne F12. Ale w sieci pojawiło się aż 15 komputerów i niestety ale kolejna reinstalacja jest niemożliwa. RATUNKU!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Thu Jan 08, 2015 2:23 pm    Temat postu: Re: jak usunąć kompuery z ad aby móc dodać je ponownie? Odpowiedz z cytatem

Jagoda napisał:
ISA blokuje dostęp do kilku komputerów.
W czym się to objawia i skąd wiesz, że ISA?
Jagoda napisał:
Dokonałam więc ich ponownej reinstalacji wykorzystując magiczne F12. Ale w sieci pojawiło się aż 15 komputerów i niestety ale kolejna reinstalacja jest niemożliwa.
Podaj więcej szczegółów - co zrobiłaś po tym magicznym F12? Jeśli komputer ma konto a AD w domenie, to można go reinstalować wielokrotnie wybierając instalacje automatyczną lub z podaniem nazwy stacji (tej samej nazwy). Usunięcie z AD jest proste - z menu kontekstowego na nazwie stacji w AD wybrać Usuń.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group