Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tablice interaktywne po raz 2

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Informatyka w szkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Fri Oct 21, 2011 12:59 pm    Temat postu: Tablice interaktywne po raz 2 Odpowiedz z cytatem

Witam. Znalazłem na forum dyskusje na temat Tablic interaktywnych ale jest dość pesymistyczna i chyba trochę przedawniona...
http://forum.kopi.edu.pl/viewtopic.php?t=1661&highlight=Tablice+multimedialne

W związku z tym mam pytanie jaką optymalną tablicę interaktywną wybrać oczywiście razem z rzutnikiem (projektorem). Chcielibyśmy ją wykorzystywać do nauki w klasach 1-3 oraz po części w klasach 4-6. Niestety środki budżetowe ograniczone do 6000 zł no a wypasione zestawy są od 7000 w górę.
Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie w zakupie tego typu środków? Co wybraliście i dlaczego to a nie inne?

z góry dziękuje za informacje i wskazówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napinator
Użytkownik Forum


Dołączył: 28 Jun 2008
Posty: 421
Pomógł: 17
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Fri Oct 21, 2011 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może nie mam doświadczenia w zakupie tego bubla ale za to mam wyrobione na ten temat zdanie. Kup najtańszą tablicę bo i tak ją po kilku dniach schowacie do szafy. Za zaoszczędzone pieniądze kup dodatkowy projektor :)

Co do tych mega wypasionych zestawów z masą bajerów, przycisków i ogólnie tego całego wow, jako hobbistycznemu fotografowi co roku oglądającego nowe wydanie kalendarza Pirelli nasuwa się jedno skojarzeni - piękno tkwi w prostocie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
AZmultimedia
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 Jul 2012
Posty: 2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Tue Jul 17, 2012 12:02 pm    Temat postu: tablica interaktywna zestaw Odpowiedz z cytatem

Witam
Ma Pan rację tamta dyskusja jest bardzo pesymistyczna Wink
Zajmuję się tablicami interaktywnymi bardzo długo i mogę powiedzieć ,że naprawdę zdecydowana większość nauczycieli jest zadowolona z tablic interaktywnych, proszę nie słuchać wypowiedzi ,że schowa Pan tablicę po kilku dniach do szafy.Być może tak jeśli ktoś kto się nie zna zaproponuję Panu złą tablicę i przprowadzi źle lub wcale nie przeprowadzi szkolenia z obsługii i nie zapewni wsparcia technicznego ,wtedy gwarantuję, że nawet najlepsza tablica trafi do szafy pp tygodniu Smile
Co do Pana pytania do poleciłbym tablicę "dotykową" jeśli mają pracować na niej dzieci klasy 1-3 ale i starsze dzieci będą mogły na niej śmiało pracować. Teraz cena kompletnego zestawu bez komputera wynosi 5000 zł brutto z tablicą interaktywną dotykową 57 cali.
W skład zestawu wchodzą tablica interaktywna, projektor, uchwyty montażówe do tablicy projektora, pełne okablowanie oraz zestaw głosników.
Jeśli pojawią się jakieś pytania proszę pisać na maila chętnie odpowiem, może Pan rónież zamówić u nas bezpłatną prezentację tablicy w szkole.
Pozdrawiam
_________________
www.AZmultimedia.pl
multimedia dla każdego, kompleksowe wyposażenie dla szkół
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Tue Jul 17, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź dość rzeczową lecz niestety trochę spóźnioną.
Tablica została zakupiona i jest wykorzystywana na zajęciach języka angielskiego.
Niniejszym zamykam ten wątek.

Co do praktyki mogę powiedzieć iż nowoczesne środki przekazu wpływają na pozytywny rozwój młodego człowieka pod warunkiem odpowiedniego ich użycia. Nie wszyscy jednak to widzą albo może nie próbują tego wdrożyć, gdyż wymaga to od nauczyciela dużego wkładu czasu i wysiłku. Jednak będąc optymistą iż tablice multimedialne staną się standardem pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Informatyka w szkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group