Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwer nie kończy kopii zapasowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
0lo
Użytkownik Forum


Dołączył: 18 Dec 2009
Posty: 98
Skąd: Barlinek

PostWysłany: Mon Jun 23, 2014 8:01 am    Temat postu: Serwer nie kończy kopii zapasowej Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni mam problem z wykonywaniem kopii zapasowej serwera (automatyczny backup). Jest mi ona okresowo potrzebna jak np. uczeń coś sobie usunie a ja musze sprawdzić itp.
Jednak jak już wspominiałem serwer za każdym razem rozpoczyna kopię zapasową i zawsze przerywa jej tworzenie o 17.00 następnego dnia. Poniżej zamieścilem raport z ostatniej usterki. Zmieniałem już harmonogram celowo, bo myślałem, że może danego dnia serwer by przeciążony ale niec nie dało. Magiczna godzina 17.00 kończy produkcję kopii.
Ktoś mi może podpowiedzeić co jest nie tak?
----------------------------------------------------------------------

2014-06-20 19:00
-------------------------------
Data: 2014-06-20
Godzina: 19:00
Użytkownik: SYSTEM
-------------------------------

Program uruchamiający kopię zapasową został uruchomiony.
Uruchamianie programu NTBackup: ntbackup.exe backup "@C:\Program Files\Microsoft Windows Small Business Server\Backup\Small Business Backup Script.bks" /d "Kopia zapasowa programu SBS utworzona w 2014-06-20 o 19:00" /v:yes /r:no /rs:no /hc:off /m normal /j "Zadanie kopii zapasowej programu Small Business Server" /l:s /f "D:\Backup Files\Small Business Server Backup (02).bkf" /UM
PLIK DZIENNIKA NTBACKUP: C:\Documents and Settings\SBS Backup User\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows NT\NTBackup\data\backup10.log
=====================<POCZĄTEK PLIKU DZIENNIKA NTBACKUP>=====================
=======================<KONIEC PLIKU DZIENNIKA NTBACKUP>=====================
Program NTBackup zakończył wykonywanie kopii zapasowej z błędami.

Więcej informacji o nieudanych kopiach zapasowych można znaleźć w artykule na temat rozwiązywania problemów z kopią zapasową na następującej stronie sieci Web: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=18414

Kopia zapasowa zakończona o 21 czerwca 2014 17:00
Program uruchamiający kopię zapasową został zakończony.
----------------------------------------------------------------------
_________________
Pozdrawiam
0lo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apc
Użytkownik Forum


Dołączył: 19 Dec 2010
Posty: 35
Pomógł: 1
Skąd: Kłodawa

PostWysłany: Sun Jul 13, 2014 7:03 pm    Temat postu: Re: Serwer nie kończy kopii zapasowej Odpowiedz z cytatem

@up
Na "pusty" NTBackup log w/g Microsoft powinno pomóc to:

The NTBackup log is blank.
Cause: NTBackup.exe is being manually ended from the Task Manager, or NTBackup.exe encountered an error during launch.

Solution: Run NTBackup manually, and load the Small Business Backup Script.

To run NTBackup manually and load the script
Click Start, click Run, type ntbackup, and then press Enter. The Backup or Restore Wizard launches.

On the Welcome to the Backup or Restore Wizard page, click Advanced Mode.

Click the Backup tab.

From the Job menu, choose Load Selections.

In the File Name box type %sbsprogramdir%\backup.

Click Small Business Backup Script.bks to select, and click Open.

On the Backup tab, click Start Backup.

If the backup succeeds, run the Windows Small Business Server Backup Configuration Wizard from the Backup taskpad in Server Management. If the problem persists, click Start, click Server Management, click the Information Center link, and then click either Community Website or Technical Support to get information about the problem.

If the backup fails, consult the error message for further information about the problem.
_________________
Skype login: apc_vp (tylko mikrofon)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group