Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ROZWIĄZANY] serwer wiosna 2008 vista IPAT - problem...?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jerzybesko
Użytkownik Forum


Dołączył: 21 Feb 2008
Posty: 17
Skąd: Besko

PostWysłany: Fri Dec 20, 2013 7:11 pm    Temat postu: ROZWIĄZANY] serwer wiosna 2008 vista IPAT - problem...? Odpowiedz z cytatem

Witam
... jak w temacie, płyta główna na serwerze GA-945GCMX-S2 odmówiła współpracy'Shocked'... (spalona...), nie podmienię z klienta, bo tam płyta D946GZAB
...co zrobić? najprościej podmienić płytę na używaną i ... system wstanie? wymienić zasilacz, ...bo podejrzany?
...dobrze myślę, mam jakieś inne opcje?... tak by się nie napracować i być zadowolonym...
pozdrawiam
Jerzy
ps. coś mi się wydaje, że zaczną się drobne problemy techniczne ze sprzętem:( ...starość nie radość Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kareo
Użytkownik Forum


Dołączył: 08 May 2008
Posty: 231

PostWysłany: Sat Dec 21, 2013 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno wymieniłem płytę. Postawiłem serwer i całą pracownię od nowa ale już bez IPAT, bo 2 dwóch klientach też wymiana płyt. Bo odpowiedniej konfiguracji serwera i klientów zrobiłem obrazy Acronisem zarówno serwera jak i klienta. Do tego stworzyłem obraz przez WDS i rozprowadziłem po pracowni. Narazie spokój. Płytę używaną na tym samym chipsecie i powinno z obrazu jak masz ruszyć.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napinator
Użytkownik Forum


Dołączył: 28 Jun 2008
Posty: 421
Pomógł: 17
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wed Jan 29, 2014 10:08 am    Temat postu: Re: serwer wiosna 2008 vista IPAT - problem...? Odpowiedz z cytatem

jerzybesko napisał:

...co zrobić? najprościej podmienić płytę na używaną i ... system wstanie?


Wstanie jeśli do serwera zakupisz identyczną płytę jak ta, która się spaliła. Jeśli zakupisz inną - reinstalacja serwera.
_________________
PAMIĘTAJ ABY KLIKNĄĆ "POMÓGŁ" - ZBIERAM PUNKTY ;) DZIĘKI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group