Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problemy z obiorem pracowni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozena
Użytkownik Forum


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2
Skąd: libiaz

PostWysłany: Sat Mar 25, 2006 4:03 pm    Temat postu: problemy z obiorem pracowni Odpowiedz z cytatem

witam, od stycznia mam nową pracownie( wczesniej nie pracowalam na sbs) i przy instalacji okazało się, ze nie działa komputer i monitor. Fachowcy zabrali i dopiero dwa tygodnie temu dostałam monitor, ale juz nie działa, wczoraj natomiast otrzymałam właściwy komputer i nawet działał( wczoraj!). Mam teraz pytanie- czy ja mam go dołaczyc do serwera czy mają tego dokonac z serwisu? Jestem wprawdzie po pierwszym module kursu i jakos sobie radze, ale nie wiem czego mam oczekiwac od serwisu w ramach gwarancji. Czy jest to gdzieś opublikowane, bo na moje e-maile do serwisu odpowiada tylko koputer. Prosiłabym o radę
_________________
Bozena
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Sat Mar 25, 2006 9:58 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem "sprawy należy brać w swoje ręce". To będzie procentować w przyszłości. A wcześniej, czy później przyjdzie Ci zmierzyć się z tym. Rzecz jest prosta. Napisz tylko:
- czy sprzęt i parametry tego komputera są podobne do innych komputerów w pracowni
- czy posiada swoje konto na serwerze
- czy posiadasz obraz stacji na serwerze ( http://www.kopi.eduforum.pl/forum/viewtopic.php?t=167)
- czy masz wystarczającą ilość licencji na serwerze

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bozena
Użytkownik Forum


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2
Skąd: libiaz

PostWysłany: Sun Mar 26, 2006 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje, za odpowiedz i właściwie na wzystkie podpowiedzi mogę odpowiedzieć tak. Ale co uda mi sie w praktyce to zobacze... bedę jeszcze prosić o pomoc. Nie jestem informatykiem z wykształcenia tylko geografem ale ten sbs zaczyna mnie intrygować.
Pozdrawiam.
_________________
Bozena
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group