Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antywirus GDATA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Wed Sep 26, 2012 7:21 am    Temat postu: Antywirus GDATA Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Zapupiłem nowego antywirusa GDATA a kontretnie G Data Pakiet Szkoła MIX Plus, który ma wersje wolnego stanowiska i sieciowego - BUSSINES 11. Przy instalacji wszystko poszło ok ale nie mogę zalogować się na konsolę zarządzającą bo złe jest hasło a użytkownik SBSMENIS\Administrator. Instalacje oparłem na bazie danych w SBS 2003 (lato 2004). Przypuszczam, że serwer SQL jest za stary bo jak przeczytalem w instukcji program współpracuje z wersjami 2005 (nie mniej żadnego komunikatu nie było). Zastanawiam się czy zainstalowac i
skonfigurowac program Microsoft SQL Express. Czy ktoś miał w tym względzie doświadczenie i może podzieli się nią.

Z góry dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wed Sep 26, 2012 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalowałem zawsze na istniejącej bazie i nie było żadnych problemów. Z tym, że mam edycję 2007/2008.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotrT
Moderator


Dołączył: 25 Jun 2007
Posty: 352
Pomógł: 2
Skąd: nie umiem czytać

PostWysłany: Thu Sep 27, 2012 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a sprawdź: login administrator - hasło - pozostaw puste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Mon Oct 01, 2012 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą wersję też próbowałem. Na razie wszystko odinstalowałem. Próbuję na stanowiskach tylko ale tutaj też problem bo problem z do serwerów aktualizacji. Przypuszczam, że należy ustawić dostęp na ISA serwer. Ktoś już to robił??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group