| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat | 
	
	
		| Autor | Wiadomość | 
	
		| AndrzejM Użytkownik Forum
 
 
 Dołączył: 03 Oct 2004
 Posty: 81
 Skąd: kujawsko-pomorskie
 
 | 
			
				|  Wysłany: Sun Feb 19, 2012 11:41 am    Temat postu: Gimp - przykÅ‚ady |   |  
				| 
 |  
				| Witam  ! Dawno mnie tutaj nie było - pozdrawiam wszystkich a szcególnie Mirka .
 Mam pewien problem .Może w skrócie . Obecnie w szkole ponadgimnzzjalnej uczę 2 przedmiotów - matematyki i przedmiotów zawodowych. Od tego semestru zacząłem dorabiać w szkole zaocznej.
 Pani dyrektor w drodze transakcji "wiązanej" dała mi godziny matematyki -której uczę od wielu lat , dodatkowo przedmiotu TI w liceum . Tak to jest jak nie ma komu uczyć TI dają to matematykowi.Chociaż nie miałem zamiaru bawić się w informatyka ( z zawodu nim nie jestem ) to musiałem zgodzić się na prowadzenie godzin dla 2 semestrów TI - tak jest w zaocznych . Dotychczas nie była mi potrzebna  znajomość programów graficznych - w pracowni i  w programie jest Gimp, którego wogóle nie znam . A czasu na uczenie się jego w domu nie mam.( Przygotowuje uczniów w 2 klasach do matury , fakultety itp ) . Dodaję , że uczenie Painta nie wchodzi w rachube.
 Mam pytanie : czy na zasadzie ,jak w MicrosoftOffice jest fajny plik do nauki min Outlooka - którego znam , jest jakiś plik z samouczkeim i przykładami z gimpa ? Od razu uprzedzam pytania czy odpowiedzi ,że mogę użyc innych programów - nie ma ich licencji w sali komputerowej a i gimp jest w ramówce nauczania .
 pozdrawiam
 |  | 
	
		| Powrót do góry |  | 
	
		|  | 
	
		| Maciek Administrator
 
  
 Dołączył: 01 Nov 2004
 Posty: 2225
 Pomógł: 23
 Skąd: z Księżyca
 
 |  | 
	
		| Powrót do góry |  | 
	
		|  | 
	
		| tydell Użytkownik Forum
 
 
 Dołączył: 04 Oct 2009
 Posty: 10
 Skąd: Czyżew
 
 |  | 
	
		| Powrót do góry |  | 
	
		|  | 
	
		|  |