Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przejście z IE8 na IE9 - problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superhiper
Użytkownik Forum


Dołączył: 26 May 2008
Posty: 490
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Thu Apr 21, 2011 7:27 pm    Temat postu: Przejście z IE8 na IE9 - problem Odpowiedz z cytatem

Chciałem zmienić przeglądarkę na nowszą wersję - 9, bo niestety 8 strasznie muli. No i ni cholery nie idzie tego zainstalować - instalacja przerwana i koniec !
Mam Vistę 32 - czy IE9 tylko będzie pod 64 chodzić?

Zastosowałem się do wskazówek w Microsoft - wyłączałem program antywirusowy, jest dodatek SP2 i dalej nic...
Może komuś się to udało?

Przy okazji zapytam o Google Chrome - jak ją oceniacie, bo pierwsze wrażenie jest imponujące, działa nadzwyczaj szybko.
Ale czy jest bezpieczna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Thu Apr 21, 2011 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dotychczas to mam IE9 tylko na swoim netbooku Nokia i nawet muszę powiedzieć, ze jestem mile zaskoczony. Jest dość szybki i "miły w dotyku". Jednak to dalej IE - przeglądarka zintegrowana z systemem, więc nie udawajmy, ze jest bezpieczniejsza od innych, chyba, ze wyłączymy wszelkie możliwe dodatki (flashe i javy), a wtedy nie mamy połowy internetu.
Chrome instaluje się na XP, Vista i W7 jako program dla użytkownika, więc jest dużo bezpieczniejszą przeglądarką, o ile mam kapkę oleju w głowie i nie pracujemy na koncie administratora.
Bardzo sobie chwalę Firefoxa 4, nadal jestem zdania, ze jest bezpieczniejszy niż IE.
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group