Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podręczniki, jakie najlepsze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Wydawnictwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Mon Oct 25, 2004 2:01 pm    Temat postu: Podręczniki, jakie najlepsze? Odpowiedz z cytatem

Warto wymienić z jakich dobrych podręczników korzystacie w swoim przedmiocie. Jakie polecacie innym co w przyszłości muszą wybrać do swojego przedmiotu.
Ja w Technologi informacyjnej korzystam z Technologia informacyjan nie tylko dla uczniów WSz E.KRawczyński, Z. Talaga, M.Wilk PWN.
Plecam bardzo obszerny zakres materiału, rozkłady dla nauczyciela na różne poziomy nauczania, przystępny i zrozumiały język. POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Mon Oct 25, 2004 11:05 pm    Temat postu: odp2 Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić:

sp kl. 1-3 "Komputerowe Opowieści" wyd. "Czarny Kruk"- bogate żródło informacji dla poczatkujących w zabawnej i ciekawej formie wraz z płytą i wieloma programami.

sp kl. 4-6 "Lekcje z komputerem" wyd WSiP - optymalnie dobrane treści kształcenia w formie niezwykle wciągającej dla uczniów, co osiągnięto przez specjalny dobór tematyki zadań realizowanych przez uczniów z wielką przyjemnością.

gim kl 1-3 Informatyka 2000 gim. 1 oraz Informatyka 2000 gim. 2 wyd. "Czarny Kruk" - tak bogato dobranego zasobu ćwiczeń nigdzie nie znajdziemy. Nauczyciel jest w zasadzie potrzebny na poczatku lekcji, gdy wprowadzamy ucznia w zagadnienie. Jeśli n-l jest przypadkiem bardzo zajęty podręcznik zrobi wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zondal
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 124
Skąd: Warlubie

PostWysłany: Wed Oct 12, 2005 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i książka Czrnego... jest dobra ale strona beznadziejna Sad
Do tej pory pracuję (od '99) na Kobie "Podstawowe tematy..." Jest, a właściwie była wporzo lecz czas mija i się troszkę zdeaktualizowała, a reedycja niewiele wniosła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miki2
Gość





PostWysłany: Thu Jul 07, 2011 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam podręczniki do informatyki firmy GWO , pracuje z nimi od kilku lat z powodzeniem .
Powrót do góry
superhiper
Użytkownik Forum


Dołączył: 26 May 2008
Posty: 490
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sun Jul 17, 2011 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję na Helionie - mam od razu za darmo platformę do sprawdzianów, gdzie mogę zapodać wszystkie pytania wydawnictwa lub mieszać ze swoimi w stosunku 80% do 20%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Wydawnictwa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group