Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

błąd wewnętrzny przy logowaniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Novell
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madgam
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wed Mar 25, 2009 10:44 am    Temat postu: błąd wewnętrzny przy logowaniu Odpowiedz z cytatem

Witam, coś pustawo na tym forum. Nie wiem, czy tak mało jest tych pracowni, czy wszystko Wam działa bez zarzutu. Ja problemy miewam a o pomoc trudno. Ostatnio, przy próbie zalogowania użytkownika pojawia się komunikat "błąd wewnętrzny 0xFFFFE86A". Loguje tylko na stację roboczą. Serwer z kolei wyświetla komunikat "unable to build rules NDS object (error 6038". Czy ktoś się z tym zetknął i co z tym zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Sun Apr 12, 2009 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację mało tu ruchu bo i pracownie mało. Jak widzisz wcześniej mam tę pracownie i kłopotów bez liku, a pomocy nie bardzo skąd.
Wracając do twojego problemu sprawdź połączenie sieciowe. Możesz zalogować się na inne konto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
madgam
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wed Apr 15, 2009 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę zalogować się na żadne konto. Czeka mnie chyba stawianie serwera od nowa, bo niestety nie zadbałam o obraz:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Sat Apr 18, 2009 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziesz sam konfigurował? bo ja nie mam nic jak w sbs, tylko czystego nowela netware 6.5. Może ktoś ma obraz serwera? U mnie tez uszkodziły sie niektóre konta i nie wiem jak naprawić.
Proszę o informację kto ma obraz serwera novell pracowni z roku 2007.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
madgam
Użytkownik Forum


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sat Apr 18, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obraz serwera jest chyba na wagę złota:) Zdobyłam obraz pozostawiony podobno przez instalatorów. Szczęśliwa zainstalowałam i okazało się, że to jakiś windows. Tym sposobem ze starego serwera nie zostało już nic i jedyne wyjście to stawiać od nowa. Też mam "czystego" i nie wiem, jak sobie z tym poradzę, serwis umywa ręce od oprogramowania, a serwis novella bierze 6 tys. Nauczyciel zrobi za darmo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Sun Apr 19, 2009 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracownia jest na gwarancji i dzwoniłem do serwisu i nie mają obrazu a nawet nie wiedzą ze nie dali obrazu serwera, twierdząc ze dali sprawdziłem dali sbs. To samo z laptopem. Z obrazu na serwerze nie da się postawić, a rekorwery dany na płytach jest czystym systemem z programami nie po rejestrowanymi. A prawdopodobnie uszkodził mi się dysk bo system zgłasza usterkę. [/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Novell Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group