Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SUPER MEMO = SUPER PROBLEM
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 Nov 2008
Posty: 45

PostWysłany: Fri Dec 19, 2008 2:23 pm    Temat postu: :))) Odpowiedz z cytatem

co prawda to prawda Maćku!!! Embarassed jeszcze raz pozdrawiam!!!
_________________
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kos
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Oct 2008
Posty: 32

PostWysłany: Fri Dec 19, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kos napisał:
Hmm, troszku to ssskomplikowane.
Jak będę miał chwilkę, to spróbuję nadać studentom pełne uprawnienia do podfolderu pogramu S..M..UX w folderze Program Files.
Ciekawe, czy to pomoże...


Nie pomogło. Sprawiło to tylko tyle, że dane programu są zapisywane w folderze "dane aplikacji" dla konkretnego konta studentxxx na serwerze, co skutkuje, że zachowują się indywidualne konta użytkowników programu po restarcie kompa.
Program natomiast nadal dołuje się po próbie zalogowania na takie konto użytkownika programu z komunikatem "program przestał działać".
Shocked Shocked Shocked

Myślę, że program odwołuje się do "czegoś" jeszcze, do czego nie ma praw lub uprawnień studentxxd, ale nie wiem jeszcze jak się za to zabrać...
_________________
kos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej123
Użytkownik Forum


Dołączył: 13 Nov 2008
Posty: 12

PostWysłany: Wed Jan 07, 2009 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najistotniejsze pytanie brzmi:
CZY KOMUŚ UDAŁO SIE URUCHOMIĆ TE KURSY W PEŁNEJ SIECIOWEJ OPCJI Z KONTAMI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmag
Użytkownik Forum


Dołączył: 09 Jan 2009
Posty: 9
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Mon Jan 12, 2009 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Dostałam licencje SM na 20 stanowisk, czy istnieje jakieś ograniczenie ile kont uczniowskich będzie założone na każdej stacji? Czy założenie powiedzmy po 5 aktywnych kont na stacji nie spowoduje spowolnienia programu? Pytam bo instalacja jest czasochłonna i szkoda by było robić to nadaremnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marfish
Użytkownik Forum


Dołączył: 09 Feb 2006
Posty: 7

PostWysłany: Tue Feb 03, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Udało mi się uruchomić wszystkie kurs tj. rosyjskiego, angielskiego i niemieckiego. Z rosyjskim nie było większego problemu, ale za to z angielskim i niemieckim musiałem troszkę powalczyć.

Przede wszystkim po zainstalowaniu tych kursów program nie chciał poprawnie pracować pod Vistą, uruchamiał się, ale później wyrzucał błąd.

Pomogła poprawka producenta do pobrania http://supermemo.pl/index2.php?top=4. Gdy już doszedłem ze wszystkim do ładu zrobiłem sobie IPAT'em pakiecik i w ciągu 30 min cała pracownia była gotowa.
Proszę pamiętać, że pliki kursów należy wrzucić na serwer i udostępnić w sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kos
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Oct 2008
Posty: 32

PostWysłany: Thu Feb 12, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłem instalkę bez zapisywania plików na serwerze. Pojawiał się błąd opisany wyżej i program się wyłączał (po uruchomieniu programu na stacji, na koncie studenta). Pomogło samo zainstalowanie poprawki do rejestru (link w poprzednim poście kolegi marfisha) i program uruchamia się ok.
_________________
kos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group