Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z Poziomem C

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DankaP
Użytkownik Forum


Dołączył: 26 Nov 2008
Posty: 1
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Mon Mar 29, 2010 8:35 pm    Temat postu: Problem z Poziomem C Odpowiedz z cytatem

Witam
Od niedawna jestem administratorem, po przejęciu pracowni trochę muszę "uporządkować" sprawy na serwerze. Został usunięty poziom c , co mam zrobić, na nim były utworzone konta uczniów. Nie jest dla mnie problemem utworzenie kont , bardziej mi zależy mi na przywróceniu poziomu c.
Czy mogę iść na skróty i skopiować np. poziom b i przypisać tylko odpowiednie uprawnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Mon Mar 29, 2010 8:54 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Na poczatek proszę utworzyć ręcznie w jed. organizacyjnej MEN - PoziomC.
Wydaje mi się, że nie można skopiować poziomuC a raczej konta w tej jed. organizacyjnej. Tutaj rzeczywiście najlepszym wyjściem jest odtworzenie przez kopiowanie i nadanie tym nowym użytkownikom członkostwa dla grup poziomuC (przy założeniu, że zasady tej grupy w GPO nadal istnieją). Dlatego po przygotowaniu jednego takiego konta w grupie poziomuC i sprawdzeniu, czy wszystkie opcje dla tego użytkownika działają kopiujemy kolejne już z tego wzorca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group