Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co to jest WMI filters i dlaczego klient nie słucha GPO??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomek242
Użytkownik Forum


Dołączył: 28 Apr 2008
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Tue May 26, 2009 2:17 pm    Temat postu: Co to jest WMI filters i dlaczego klient nie słucha GPO?? Odpowiedz z cytatem

Witam. Dziś rano zajrzałem do Active Directories ponieważ komputery klienci przestały widzieć narzucone im zasady GPO. Okazuje się że dla GPO o nazwie komputery XP brakuje WMI filters. Próbowałem co prawda stworzyć nowe na podstawi istniejących filtrów dla komputerów vista ale niewiele to dało. Komputery klienci nadal nie widzą zasad GPO nimi sterujących. Jeśli ktos mógłby mi napisać co i jak i gdzie dokładnie powpisywać to będę wdzięczny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dividos
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Jan 2006
Posty: 136
Skąd: Konin

PostWysłany: Sat May 30, 2009 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie masz gotowego WMI o nazwie Postsp2 czy coś podobnego? To odpiowiada za XP. Choć jak nie ma WMI filter to wykona się na każdym niezależnie od systemu
_________________
COŚ JEST TRUDNE ZANIM JEST ŁATWE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group