Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Informatyka w szkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek
Gość





PostWysłany: Tue Sep 14, 2004 1:12 pm    Temat postu: Strona Odpowiedz z cytatem

No to stronkę mamy niezłą. Serwis już jest profesjonalny. Teraz tylko niech zaglądają tu inni i korzystają z pomocy Shocked
Powrót do góry
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Tue Sep 14, 2004 4:48 pm    Temat postu: Zapisy Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Teraz proponuję zarejstrować się do nowego forum, a możliwości jest ogromnie dużo. Mam nadzieję, że z czasem to się rozwinie, tak by spełniało oczekiwania większości opiekunów pracowni komputerowych. Tutaj Leszku można również zaproponować tematykę spotkań, forma jest dość prosta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wed Oct 27, 2004 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyjej pomocy??? Myślę że Ci którzy pretendują do pomagierów muszą się jeszcze dużo sami nauczyć. Powodzenia
Powrót do góry
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Wed Oct 27, 2004 7:48 pm    Temat postu: Dla pomagiera Odpowiedz z cytatem

Praktycznie każdy Twój głos nie ma nic wspólnego z tematyką tego FORUM. Szkoda, bo potrzebujemy ludzi z doświadczeniem i wiedzą. Sądziłem, że do takich można również Ciebie zaliczyć. Pewno z rozwagą przyjęlibyśmy każdą Twoją krytykę, gdyby była konstruktywna i nie anonimowa. Natomiast w tej sytuacji warto zastanowić się, czy wszyscy „guru” i „profesjonaliści”, do których wzdychasz „rodzą się na pniu”. Gdyby tak było założyłbym ręce i czekałbym na oświecenie.
Widzę, że z uporem starasz się zaznaczać swoją obecność na tym Forum. Rozumiem, że zawiedliśmy Twoje oczekiwania, ale nie rozumiem, co tu jeszcze robisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leszek Misiuk
Moderator


Dołączył: 16 Sep 2004
Posty: 268
Skąd: Sztum

PostWysłany: Sun Nov 07, 2004 8:34 pm    Temat postu: Poparcie Odpowiedz z cytatem

O trochę późno zauważyłem, ale widzę że mamy zwolenników. Miło że są też tacy jak Ty gościu tylko mam jedną propzycję. Jak chesz dyskutować to może się przedstaw i pokaż na co Cię stać. Krzyczeć to każdy potrafi a zwłaszcza ci, którzy nic nie wiedzą.
_________________
Opiekun szkolnej pracowni internetowej
KOPI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Roman Krupa
Gość





PostWysłany: Mon Mar 28, 2005 9:06 pm    Temat postu: Cieszy mnie taka reakcja!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!
Cieszy mnie, że tak reagują autorzy postów tego forum na wypowiedzi uczestników typu "Gość". Nie wszyscy opiekunowie szkolnych pracowni i szkolnych sieci komputerowych są (i muszą być!) po studiach informatycznych! Że zdarza się nie wiedzieć? To chyba normalne i naturalne!
Najprościej jest wszystko krytykować i negować: "...to ma być tak, a tamto owak..."
Cieszy mnie ogromnie fakt, że takie miejsca w sieci powstają i można tu znaleźć wiele informacji na poziomie zarówno "zerówki" jak i "gimnazjum".
Jeśli coś dla mnie jest oczywiste - nie czytam tego, ewentualnie wyjaśniam, pomagam, jeśli zaś są to informacje przydatne - chętnie korzystam! Bardziej prostych zasad już chyba nie można wymyślić!!!
I na koniec prośba: musimy wszyscy zdecydowanie tępić warcholstwo, zarozumialstwo, brak taktu i elementarnych zasad kultury, widoczne w wypowiedzi "gościa" forum!
Pozdrawiam i dziękuję!
Powrót do góry
Leszek Misiuk
Moderator


Dołączył: 16 Sep 2004
Posty: 268
Skąd: Sztum

PostWysłany: Tue Mar 29, 2005 8:08 pm    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

Myślę Romku, że forum to tylko częśc tego co można z tego serwisu wydobyć. Możesz nawet się spotkać z ludźmi którzy tu pomagają. Już w najbliższą sobotę możesz się z nami spotkać.
_________________
Opiekun szkolnej pracowni internetowej
KOPI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Informatyka w szkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group