Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Freesco

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Linux
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Wed Apr 20, 2005 6:13 pm    Temat postu: Zjazd Freesco Odpowiedz z cytatem

Rozpoczynam oficjalny nabór chętnych na IV Zjazd Freesco w Tuchomiu.
Więcej na temat zjazdu można poczytać w wątku na forum.freesco.pl - tam będę zamieszczał bieżące informacje.
http://forum.freesco.pl/viewtopic.php?p=39340#39340
Zgłoszenia na zjazd:
http://zjazd.freesco.tuchomie.pl
W tym roku przewiduję więcej zajęć dedykowanych nauczycielom, albowiem już teraz jest nas coraz większa grupka.
Przewiduję też uruchomienie grupy młodzieżowej (gimnazjum, liceum) z dość ciekawym programem (konfiguracja, kompilowanie, programowanie). Mam nadzieję, że to na przyszłość stanie się zaczątkiem osobnego programu, tym bardziej, że wciąż kombinuję, jak pozyskać dodatkowe środki finansowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Fri Apr 22, 2005 11:24 pm    Temat postu: Komputery Odpowiedz z cytatem

Dziękuję oczywiście w imieniu nauczycieli i początkujacych, oraz młodzieży, że zechciałeś umieścić również te grupy na Spotkaniu w Tuchomiu. Zapewne będzie bardzo interesująco.
Ze swej strony dodam, że chciałbym przyjechać z absolwentem naszej szkoły. Zabieramy dwa komputery. No i chciałem zapytać, czy mamy przygotowywać specjalny program na ognisko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Sat Apr 23, 2005 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś kiedyś powiedział, że aby rozwiązac konflikt trzeba wysłuchać obu stron. Ja w swoich wcześnieszych postach twoerdziełem, że lepiej uczyć się samemu niz na takich spotkaniach jak to w Tuchomiu. Ale tak się skada, że akurat będę w poblizu. Akurat 2 sierpnia kończy się zlot w Ustce, na który się wybieram. Pomyślałęm więc sobie, że może się i tam wybiorę i poznam drugą stronę konfliktu. W związku z tym mam kilka pytań do pana Maćka. po pierwze ile jest kilometrów z Ustki do Tuchomia i ile czasu zajmuje przejachania tej trasy PKS/PKP. Kolejne pytanie dotyczy Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Ile kosztuje tam jeden nocleg z wyżywieniem i czy się o której pan wspominał to tradycyjny lan czy może wi-fi. Kolejne pytanko tyczy programu grupy młodzieżowej. Czy grupa będzie zaczynała od początku (co oznacza komenda ls w bashu) czy będzie więcej dla zaawansowanych używkowników lina. I co oznacza "programowanie" czyli które języki i również czy od podstaw czy dla bardziej zaawansowanych.I jeszcze jedno na koniec. czy gdyby nie odpowiadał mi program grupy młodzieżowej będę mógł się przenieśc na inna grupę. Aaaaaaaaaaaaaa. I o co chodzi z tym ogniskiemo którym wspominał pan Mirek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Sun Apr 24, 2005 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, ja nie widzę stron konfliktu Smile
Jestem z jednej strony administratorem i developerem, więc może tu jakieś miejsce do konfliktów by się znalazło, z drugiej strony zaś jestem nauczycielem (także poza szkołą) i wykorzystuje różne sposoby, aby czegos ludzi nauczyć.
Co do samego położenia Tuchomia. Znajduje się ono ok 60 km od Słupska, czyli około 80 od Ustki. Dotrzeć można PKSem i to troszkę okrężną drogą, bo najpierw trzeba dojechac do Bytowa.
W CMS jest LAN, tradycyjny. A noclegi kosztują około 30 -40 złotych na osobę. Uczestnikom oferujemy noclegi darmowe. Zresztą sugeruję zapoznac się z informacjami na stronach, które podałem.
Co do programu, to jest to w fazie organizacyjnej, usiłuje własnie ściągnąc wykładowcę z zakresu c++.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Tue Apr 26, 2005 9:27 pm    Temat postu: Termin szkolenia Linux Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam pytanie czy termin 4 - 7 sierpnia 2005 jest ostateczny ? Pytam ,ponieważ mam plany wakacyjne - chce wiedziec własnie z tego powodu . A jestem chętny na to szkolenie . Poprzednio , zdaje sie kurs był planowany na lipiec .
pozdrawiam Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Tue Apr 26, 2005 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zwykle był to ostatni weekend lipca, a w tym roku jest to pierwszy weekend sierpnia. Termin jest już ostateczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Thu Jul 21, 2005 7:34 pm    Temat postu: kurs zapłata Odpowiedz z cytatem

Witam !
Może wątek nie jest naj naj - ale zapłacilem przez internet 60 zł za kurs i nie ma mnie na liście "zapłaconych :" - czy jest to wynik nieaktualizowania uczestników zjazdu czy nie doszły pieniądze !

Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Fri Jul 22, 2005 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Andrzej monituje wszelkimi kanałami Smile
Myślę, że załatwimy to korespondencyjnie.
Listę uaktualniam na bieżąco, a niestety tym razem chyba Inteligo nawaliło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Linux Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group