Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

supermemo!!!!@

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 Nov 2008
Posty: 45

PostWysłany: Wed Dec 17, 2008 3:18 pm    Temat postu: supermemo!!!!@ Odpowiedz z cytatem

dzisiaj zabrałam sie za instalację programów do nauki języków. zainstalowałam na serwerze i co dalej? jak instaluje na kompie nauczyciela panel nauczyciela wyskakuje mi przy 99%instalacji Error i cała instalacja się wyłącza. co robić? Twisted Evil
_________________
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Wed Dec 17, 2008 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dotyczy to supermemo - to się tego nie instaluje na serwerze, tylko na stacjach. wesję serwerową można zainstalować w tych programach do angielskiego, niemieckiego z matematyką i przyrodą (o ile wiem, przeznaczone do starszych pracowni).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 Nov 2008
Posty: 45

PostWysłany: Wed Dec 17, 2008 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na serwer przeniosłam tylko zawartość folderów interesujących mnie kursów i wszystkie setupy!!!!
na komputerach uczniów instaluje program i wyskakuje blad. rozmawialam telefonicznie z infolinia , zrobiłam zrzut ekranu podczas instalacji czekam na opinie. podejrzewają ze płyta moze byc uszkodzona!!!!
_________________
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group