Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reinstalacja serwera wersji jesien2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bananos
Użytkownik Forum


Dołączył: 27 Oct 2008
Posty: 48

PostWysłany: Mon Dec 08, 2008 1:45 am    Temat postu: Reinstalacja serwera wersji jesien2008 Odpowiedz z cytatem

Mam jakieś problemy z serwerem. Prawdopodobnie wirus mi się przyplątał i nie ma żadnego kontaktu serwer-stacje robocze.
Nie mam niestety obrazu serwera zrobionego np w programie Ghost więc kiepsko.
Mam pytanie czy te 4 płyty w czerwonym pudełku które dostaliśmy do pracowni to obraz naszego serwera?
Co w takim razie z tymi oryginalnymi niebieskimi płytami Small Buisness Server 2003 z Microsoft?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
superhiper
Użytkownik Forum


Dołączył: 26 May 2008
Posty: 490
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Mon Dec 08, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czerwone płyty, to raczej nie jest obraz...
Jak byłeś miły dla instalatora, to być może zostawił ci na jednym z dysków serwera obrazy pod ghosta...

A poza tym, sprawdź, czy wyłączenie ArcaVira na serwerze (firwalla) nie pomoże - jeśli jest włączony, takie będą objawy... Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group