Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonagos
Użytkownik Forum


Dołączył: 13 Nov 2008
Posty: 20

PostWysłany: Sun Nov 23, 2008 1:04 pm    Temat postu: problem... Odpowiedz z cytatem

Więc tak: 1.Do pracowni dokupiono dodatkowego laptopa dla mnie. Sprawdziłam-w sieci jest. No więc dlaczego nie mam możliwości wglądu w dyski uczniowskie, mój nie widzi żadnych innych oprócz mojego. 2. Z tego, co wiem, poziom c powinien mieć możliwość korzystania z pedrive i do stacji dysków. A u mnie nie można. Co z tym zrobić???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Sun Nov 23, 2008 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat postu "problem" nic nie mówi, każdy prawie post na forum dotyczy problemu. Proszę na przyszłość dokładniej formułować temat.
Komputer dodatkowy trzeba podpiąć do domeny. Jeśli to jest wersja Home, nie da się. W takim wypadku trzeba w nim ustawić grupę roboczą o takiej nazwie jak domena sbs (np. SBSMEN). Wtedy będzie można przeglądać zasoby po podaniu loginu i hasła.
Korzystanie z pendrive wymaga zapewne ustawienia uprawnień, a to zależy od wersji Windowsa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group