Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opiekun ucznia - wersja sieciowa

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Programy przydatne opiekunowi pracowni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bob
Użytkownik Forum


Dołączył: 07 Jan 2008
Posty: 41

PostWysłany: Wed Apr 16, 2008 10:08 pm    Temat postu: Opiekun ucznia - wersja sieciowa Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy,ostatnio widziałem zainstalowany na serwerze w pracowni panel administracyjny dla opiekuna ucznia w wersji sieciowej. Podoba mi się to rozwiązanie i jest niedrogie, zwłaszcza że "aktualizacja" stanowiskowych opiekunów do sieciowego wynosi 20zł netto od stacji roboczej. Rozmawiałem więc z dyrekcją i pieniążki znajdą się. Ale pojawił się problem w postaci braku płytki instalacyjnej z programem opiekun ucznia w wersji na stacje robocze. Ponieważ podjąłem pracę w tej szkole od tego roku, a w pracowni, tj. na komputerach i na serwerze panował istny sajgon, zrobiłem reintalację serwera oraz stacji. Teraz wszystko ładnie działa i nie ma problemów. Ale nie zainteresowałem się instalacją opiekuna,a teraz okazuje się, że nie ma płytki instalacyjnej. Czy jest jakaś szansa abym uzyskał nową płytkę od Instalatorów? Czy jest ona jakoś licencjonowana na ilość maszyn, czy mógłbym np pożyczyć ją od kolegi z innej szkoły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Thu Apr 17, 2008 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można to pobrać ze strony producenta.
link do Program Cenzor

http://www.cenzor.pl/pliki/cenzor2/Cenzor21402up.exe
Link do instrukcji
http://www.cenzor.pl/pliki/instrukcja_cenzor.pdf
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Thu Apr 17, 2008 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry nie doczytałam, Tobie chodziło o opiekuna, ale możne link komuś sie przyda
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JakubC
Moderator


Dołączył: 05 Jul 2005
Posty: 282
Skąd: Poznań

PostWysłany: Thu Apr 17, 2008 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałbym zadzwonić do producenta, powinni pomóc.

http://www.opiekunucznia.pl/
_________________
Jakub Cichocki | cogitech group
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Thu Apr 17, 2008 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się nie mogę nadziwić, czemu kolega chce zablokować stronę gazeta.pl - bo to ten program robi najskuteczniej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bob
Użytkownik Forum


Dołączył: 07 Jan 2008
Posty: 41

PostWysłany: Sun Apr 20, 2008 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja się nie mogę nadziwić, czemu kolega chce zablokować stronę gazeta.pl - bo to ten program robi najskuteczniej

Hehe, może i masz rację, ale ta wersja sieciowa pozwala również podglądać ekrany wszystkich stacji oraz przejmować kontrolę nad komputerami uczniów.
Problem rozwiązany. Dzwoniłem do wsparcia technicznego i wszystko się wyjaśniło. Odzyskałem klucz. Jak dla mnie temat można zamknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Programy przydatne opiekunowi pracowni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group