Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie o prędkość łącza -st 510

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Thu Nov 22, 2007 11:22 am    Temat postu: pytanie o prędkość łącza -st 510 Odpowiedz z cytatem

witam moje pytanie dotyczy właściwie użytkowników rutera st510
a więc do rzeczy w ustawieniach service info mam prędkość łącza
up- 640 kbit/s
down 7104 kbit/s

istąd moje pytanie bo na stronach testujących prędkość łącza pokazuje mi do 1000 kbit/s więc jakie mam łącze z neostrady bo podobna szkoła dostała to łącze 6MB/s ale nijak nie wynika to z prędkości połączenia natomias ruter pokazyje że NIBY jest, jak jest u was? może to problem kompów w sieci mam skonfigurowane wg instrukcji dla jednej karty sieciowej ,dhcp z serwera,może trzeba wrócić do ustawień standartowych rutera?
DZięki za odpowiedzi -pozdrawiam
Powrót do góry
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Thu Nov 22, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strony testujące prędkość łącza nijak się mają do rzeczywistości. Spróbuj zapuścić ściąganie pliku http://noc.gts.pl/50mb.gts i na nim sprawdź rzeczywistą prędkość downloadu. Z drugiej strony to nie mam pojęcia, czy ST 510 może pracować z prędkośćią ADSL2, bo neostrada od 6 mbit to już takiego sprzętu wymaga, tego to raczej należy szukać na stronach producenta.
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group