Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dostawa nowej pracowni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Novell
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Tue Jun 26, 2007 6:47 pm    Temat postu: Dostawa nowej pracowni Odpowiedz z cytatem

Dziś dostarczony został sprzęt nowej pracowni, paczki sie zgadzają, lecz nośniki na pudełku zapisano 14 szt a powinno być 19 Zainteresowany zajrzałem bo nie zamknięta a tam SBS. Pocztą przyszły licencje. 2 tygodnie temu byli sieciowcy położyli tylko korytka i na tym skończyła sie instalacja. Nie byliśmy na spotkaniu dyrektorów i opiekunów bo nie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego informacji o takowym spotkaniu. Czy u innych tez takie niedociągnięcia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
m_l
Użytkownik Forum


Dołączył: 13 Apr 2007
Posty: 4
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wed Jun 27, 2007 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj, bo może faktycznie masz SBS??? Ja jak w zeszłym dostawałem pracownię, to do samego końca byłem przekonany, że dostanę SBS a dostałem Novella. Potem się okazało, że dyrektor zaznaczył "ptaszka" przy Novellu "a może coś ciekawego do tego Windowsa dodadzą". Chyba nie był jeszcze wtedy świadomy tego, że Novell z Windows nie ma nic wspólnego Smile
Sprawdź lepiej co tak naprawdę dyrektor zamówił.

Ja pracownię dostałem w czwartek, ale jeszcze nie uruchamiałem, bo po egzaminach zawodowych nie miałem już na nic siły ani ochoty. W każdym bądź razie sprzęt i nośniki się zgadzają, osobiście dopilnowałem i przeliczyłem każdą płytkę, włącznie z Nero Smile
_________________
Komputery powstały po to, aby rozwiązywać problemy, których bez komputerów nigdy by nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Wed Jun 27, 2007 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serwerze i pudełku napisy mówią ze to novell, tylko nosniki w środku... A o wszystkie 4 pracownie sam świadomie wypełniałem dokumenty, dyrektor tylko podpisywał. dzięki temu mamy sbs2000, sbs2003, MAC i Novell. Czy była to dobra decyzja zobaczymy jak wszytko ruszy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Alibaba
Użytkownik Forum


Dołączył: 02 Oct 2004
Posty: 186
Skąd: Sierpc

PostWysłany: Mon Jul 09, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komu zainstalowano pracownie bez problemów? dziś był niby instalator z firmy arram do instalacji pracowni, jako opiekun pomagałem mu by nie powiedzieć że.... Telefon bez przerwy sie urywał i chyba maja kłopoty z instalacjami. Nie tylko nowelowymi bo chyba bał sie dotnąć do kompów. Serwer źle jest skonfigurowany i nie ruszył odwołując sie do obrazu dysku. Najwięcej czasu instalator spędził na wypełnianiu 25 stron protokołu gdzie przepisuje sie te same dane po 2 razy, i to dla firmy najważniejsze. Niestety mogę stwierdzić z perspektywy ze coraz gorsze mamy kadry..... A tak chwala polaków za granicą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Novell Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group