Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kłopoty z nowa pracownią

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Thu Jun 21, 2007 6:01 pm    Temat postu: kłopoty z nowa pracownią Odpowiedz z cytatem

To tak po kolei:
Po pierwsze: jaka to instalacja, że nie dotykany serwer rozpada sie po kilku godzinach, pada AD, ISA i nie wiem co jeszcze
Po drugie: na naszym spotkaniu nie mówili nic o obrazach, tylko że w nieokreślonej przyszłości będzie można dostać kolekcję DVD
Po trzecie: Szkolenia jeszcze się nie odbyły
Po czwarte: Oczywiście jak mi nie wyjdzie reklamacja, to sobie poradzę, mam na to 2 miesiące
Po piąte i kolejne: wiem, że zawsze mogę liczyć na przychylność bardziej doświadczonych kolegów
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szulcusie
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Sep 2004
Posty: 129
Pomógł: 4
Skąd: Stolno

PostWysłany: Thu Jun 21, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry to już zmęczenie końcoworoczne i odpowiedź wpisałam jako nowy post Very Happy
_________________
Alicja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krystian
Użytkownik Forum


Dołączył: 10 Nov 2004
Posty: 58
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Thu Jun 21, 2007 11:45 pm    Temat postu: Re: kłopoty z nowa pracownią Odpowiedz z cytatem

szulcusie napisał:

Po czwarte: Oczywiście jak mi nie wyjdzie reklamacja, to sobie poradzę, mam na to 2 miesiące

Ala! I tego się trzymaj!!!
Zgodnie z zasadą: Chcesz liczyć - licz na siebie. :lol: Bo jak znam życie dostawca znajdzie dziesiątki dowodów na to, że to nie wina sprzętu, a tylko tego mogą dotyczyć reklamacje. Z softem musimy sobie radzić sami
Leszek Misiuk napisał:

Czyli se radźmy- no ja mam Macintosche i wszystki mi chodzi :-)

też od kwietnia mam maczki i ...
... i czar prysł :(
_________________
Pozdrawiam,
Krystian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Fri Jun 22, 2007 7:14 am    Temat postu: list Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się Alu, poradzimy sobie. Między innymi dlatego przytargałem do domu najlepszy szkolny komp, by na nim poćwiczyć instalacje i konfiguracje nowych edycji. Dwie płytki z SBSa - Wiosna 2007 już mam (dawali w Mrozach) i jakby co to pomogę. Teraz ciesz się wakacjami.
Z pewnością postaramy się też odwiedzić Maczki, by porównać no i trochę poszerzyć ogólną wiedzę na temat działajacych w szkołach systemów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group