Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolekcja OEIIZK czy producenta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irek
Użytkownik Forum


Dołączył: 20 Jun 2006
Posty: 12
Skąd: nie umiem czytać

PostWysłany: Wed Sep 13, 2006 8:10 am    Temat postu: Kolekcja OEIIZK czy producenta? Odpowiedz z cytatem

Witam !
Muszę dokonać powtórnej instalacji serwera SBS2003. Proszę mi doradzić, czy lepiej przeprowadzić instalację z kolekcji backupowej dostarczonej przez wykonawcę (konsorcjum: ABG SP S.A oraz Bull Polska Sp.z.o.o), czy też z kolekcji otrzymanej na kursie od OEIIZK. Pozdrawiam. Irek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolDC
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2004
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wed Sep 13, 2006 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstaluj z kolekcji DVD, szybko i bez dodatkowych czynności. Co zawiera kolekcja backupowa wykonawcy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marois
Użytkownik Forum


Dołączył: 27 Sep 2004
Posty: 34
Skąd: Słubice

PostWysłany: Wed Apr 04, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ja bym radził kolekcję DVD dostawcy, a z jakiego powodu przeprowadzasz ponowną instalację, pewnie coś się sypneło. Z reguły wiekszość ghostów to przysłowiowa lipa i stale coś nie gra. przy instalce z DVD (oeiizk)może być np. problem z późniejszym stawianiem stacji przez sieć tak jak u mnie, obraz na serwerze np. nie zawiera sterowników do karty sieciowej, którą mam na stacjach. Wraz z pracownią dostałem kolekcję DVD od dostawcy, gosta z którego postawili serwer(który po krótkim czasie wylądował w koszu) i mam jeszcze kolekcję DVD oeiizk. Jeżli masz kolekcję DVD od dostawcy to to bedzie najlepsze rozwiazanie, ja postawiłem z kolekcji oeiizk i mam mały kłopot.
_________________
mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group