Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szukam program do bezpiecznego korzystania z internetu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Mon Jan 29, 2007 6:46 pm    Temat postu: szukam program do bezpiecznego korzystania z internetu Odpowiedz z cytatem

Oto treść listu, który trafił do mojej skrzynki:

Witam, szukam program do bezpiecznego korzystania z internetu przez uczniów. mam w pracowni system Mac OS9. Nie uda;o mi się zainstalować Beniamina. Pozdrawiam. Publiczne Gimnazjum w Szymbarku.

Danuta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacko
Użytkownik Forum


Dołączył: 17 May 2006
Posty: 111
Skąd: Wapno/Damasławek

PostWysłany: Mon Jan 29, 2007 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że opiekun pracowni macowej nie szukał pomocy na mac_edu_list http://edu.apple.pl/pipermail/mac_edu_list/ Smile ale cóż postaram się pomóc. Na pewno nie da rady zainstalować Beniamina, bo to nie na tą platformę Smile cóż zatem zostaje ... W nowych systemach z rodziny Mac OS X do filtrowania treści można zastosować squida (ale są i inne) natomiast w systemach starszych np. Mac OS 9 można zastosować wyszukane na www.versiontracker.com KidsGoGoGo http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macos/12721 (shareware)
_________________
"Think Different"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Mon Jan 29, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bożesz ty mój..
W ciągu ostatnich miesięcy udowadniano setki razy, że to jest badziewny i durny program, czyżby ten ktoś nie czytywał wirtualnej polski, ani onetu?
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leszek Misiuk
Moderator


Dołączył: 16 Sep 2004
Posty: 268
Skąd: Sztum

PostWysłany: Tue Jan 30, 2007 9:36 am    Temat postu: Program Odpowiedz z cytatem

Jacko nie dziw się że zdarzają się takie zachowania, w pobliskiej szkole była pracownia na Macach jedyna w naszym regionie (Sztum) to po zmianie opiekuna stoi teraz w kartonach a jej miejsce zajęły PCety- wystarczyło zmienić nauczyciela. Nadal powtarzam- edukacja informatyczna nauczycieli Very Happy a zwłaszcza opiekunów pracowni
_________________
Opiekun szkolnej pracowni internetowej
KOPI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JakubC
Moderator


Dołączył: 05 Jul 2005
Posty: 282
Skąd: Poznań

PostWysłany: Tue Jan 30, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
O bożesz ty mój..
W ciągu ostatnich miesięcy udowadniano setki razy, że to jest badziewny i durny program, czyżby ten ktoś nie czytywał wirtualnej polski, ani onetu?

Może na swoim komputerze też zainstalował sobie beniamina i nie mógł... Laughing
_________________
Jakub Cichocki | cogitech group
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Mac Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group