Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukaje chętnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Linux
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Platyna
Gość





PostWysłany: Tue Dec 19, 2006 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PHPMyLadmina można sobie zainstalować lokalnie. Zaś co do konta, na serwerze Platinum, rozumiem, że nie będzie ono używane i może zostać usunięte? Zaś niebieski, kolczasty potworek to jest OpenBSD, bardzo stary OS, który jest niebieskim, kolczastym potworkiem. Dziurawe i, poza możliwością odpalania OpenBGPd, do dupy.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
radek
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 May 2005
Posty: 19
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wed Jan 03, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz - powiedz mi, że źle zrozumiałem twojego posta:

Co dodkładnie jest "dziurawe i do dupy" - OpenBSD ?


--
r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Platyna
Gość





PostWysłany: Fri Jan 19, 2007 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, OpenBSD jest dziurawe i do dupy. Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
15-latek
Użytkownik Forum


Dołączył: 05 Apr 2005
Posty: 106

PostWysłany: Fri Jan 19, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh. Z Twojej wypowiedzi droga Platyno mogę wyciągnąc dwa wnioski. Primo Jesteś większy trolem ode mnie, że odważasz się wygłaszać takie teorie. Secundo Jesteś tak bardzo zapatrzona w swojego Slacka (osobiście uważam, że to bardzo dobra dystrybucja, sam używałem przez dłuższy czas), że nie dostrzegasz zalet innych OS i jesteś głucha na argumenty innych. No ale, droga Platyno, ja się nie znam, bo miałem 7 lat, gdy Ty postawiłaś swój pierwszy serwer
P.S. Co do zagadki "niebieskiej najeżki". To faktycznie chyba przerobione logo OpenBSD. A niebieskie, dlatego, żeby mi pasowało do kolorystyki strony
P.S.S Proponuje zamknąć topic i wyrzucić kilka ostatnich postów, bo się trochę anm roztopicowało i jak to kiedys ktoś mądry napisał "zajmuje tylko miejsce w bazie"
_________________
"Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside"|Linux register user 408686
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Platyna
Gość





PostWysłany: Fri Jan 19, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam spojrzeć na siedemdziesiąt dwie strony dziur w OpenBSD na Securityfocus i uważać na swój język, przynajmniej dopóki jesteś użytkownikiem mojego trollskiego serwera. Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
radek
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 May 2005
Posty: 19
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sun Jan 21, 2007 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Platyna, Platyna - jednak ignorancja w Twoim przypadku jest blogoslawienstwem. W temacie OpenBSD wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Odwiedz troche stron w internecie, poczytaj czemu Theo de Raadt odszedl z zespolu NetBSD i zalozyl swoj wlasny projekt OpenBSD. Poczytaj rowniez o tym, ze system ten uwazany jest na chwile obecna jako jeden z najbezpieczniejszych w swiecie (co jest glownym zalozeniem OpenBSD). Poczytaj o erratach/latach ktore wychodza do kazdego releasu (a wtedy zobaczysz ze link ktory wklepalas w swoim poscie o niczym nie swiadczy). W koncu dojdz do tego dlaczego OpenBSD jest supportowane tylko do jednego releasu wstecz. Zainteresuj sie rowniez tym, dlaczego Adobe Systems (i wielu innych) szukajac bezpiecznego systemu operacyjnego wybralo wlasnie OpenBSD.

Na stronie projektu zainteresuj sie linkami do dwoch rzeczy: proaktywnego bezpieczenstwa oraz zintegrowanej kryptografii. Przeczytaj je ZE ZROZUMIENIEM


I tak na przyszlosc: nie glos wiecej herezji, ok ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Platyna
Gość





PostWysłany: Sun Jan 21, 2007 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo...jak domyślna instalacja nie ma być sekjurna skoro nic na niej nie jest odpalone. Eh dzieci. Niech żyje złudne poczucie bezpieczeństwa. Zas Theo odszedł bo był zbyt przemądrzały nawet dla developerów FBSD. Smile

Regards.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum KOPI Strona Główna -> Linux Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group