Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PROZYCJE PROGRAMÓW NARZÊDZIOWYCH DLA LAIKÓW !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Mon Sep 25, 2006 8:48 pm    Temat postu: PROZYCJE PROGRAMÓW NARZÊDZIOWYCH DLA LAIKÓW ! Odpowiedz z cytatem

WITAM !
Mam problem. Proszę o podpowiedź .
Z polecenia Pani Dyrektor mam przekazać modyfikacje strony szkolnej jednej z pań - prawdopodobnie sekretarce. Kobieta jest chętna do pracy Twierdzi , że kiedyś robiła to ( o ile sie zorietowałem to robiła to w jakimś narzędziu ale do stron w html tylko ).
Hmm . Sciagnałem program Dreamweaver w wersji trial . Podoba mi sie . Jest w angielskim - dla mnie nie problem . Ma dużo opcji . Także dla stron dynamicznych . W pHP nie problem w nim cos zrobic .
Moze macie jakies inne propozycje . Bo w Dream.... nie widze możliwośći jej przekazania Smile))) Dodaje , że strona jest w PHP i Html. Tworzona jest dynamicznie .
pzdr Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JakubC
Moderator


Dołączył: 05 Jul 2005
Posty: 282
Skąd: Poznań

PostWysłany: Mon Sep 25, 2006 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod windowsa:
zajączek.

Korzystałem długi czas, na prawde super narzędzie. Bez zbędnych kilaczy.

Skoro ma prowadzic strone na php nie moze uzywac klikadeł.


Pozdrawiam
_________________
Jakub Cichocki | cogitech group
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mirek
Administrator


Dołączył: 04 Sep 2004
Posty: 974
Pomógł: 4
Skąd: Kęsowa

PostWysłany: Tue Sep 26, 2006 9:31 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

1. Notatnik
2. Pajączek
3. Nvu
4. FCKEditor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zondal
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 124
Skąd: Warlubie

PostWysłany: Thu Sep 28, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz, że strona jest w php, więc pewnie masz i bazę mysql... albo może mieć Very Happy Trudno po tym co napisałeś ocenić możliwości Pani ale może wartoby zastanowić się nad jakimś CMSem... To idealne rozwiązanie - proste, ładne i skuteczne Wink

Pozdro!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sun Oct 01, 2006 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zondal - Pani sie chwaliła , że kiedys takie strony modyfikowała . Ale niestety nie mogę od niej wyciągnąć jakim narzędziem ( może Frontpage ) . Z tego co sie dowiedziałem z innych źrodeł to tamte strony były statyczne . Więć nie ma porównania .
Mirek chyba wypróbuje wszystkie narzędzia , może dodam też zajączka Smile)) ale w notatniku chyba nie uda mi sie Pani sekretarki nauczyć Smile)))) . Po prostu pokaże jej alll w/w a niech samam wybiera .

pzdr Andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Mon Oct 02, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej, a co to za strony? Bo jeśli php, to takie edytowanie może tylko rozwalić wszystko. Może to jest jakiś cms?
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sun Nov 19, 2006 11:36 pm    Temat postu: Re MAciek Odpowiedz z cytatem

Maciej strona jest głównie w php.Teraz zmieniam serwer ( też na linuksowy ) Choć to nie temat na ten post - ale zacząłem pracować w programie Macromedia Dreamweaver 8. Na początek trial ale mam juz pełną wersje ( płatna ) . Dotychczas jestem zadowolony. Ale nie nadaje się dla sekretarek. Szukam, ale chętnych do edycji naszej strony wśród uczniów. Mam nadzieję kogoś znależć. ))))) Obecna strona nie używa cms . Ale myślę o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Szkolne strony www Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group