Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odzyskanie hasła do konta pocztowego w programie outlook

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wed Jun 29, 2016 10:50 pm    Temat postu: odzyskanie hasła do konta pocztowego w programie outlook Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak w temacie. Już nie pamiętam kiedy i jak ale zmieniłem hasło do konta na wp.pl . Nie zapisałem go sobie gdzieś. W outlooku działa bo pobiera maile. Ale za chiny nie mogę wejść na konto poprzez portal wp.pl.
Niestety nie dałem żadnej opcji odzyskiwania hasła ( numer tel., pytanie pomocnicze, konto pomocnicze itp.).
Czy jest jakaś możliwość podglądnięcia mojego hasła w outlooku mojego konta w wp.pl zapisanego w programie pocztowym Outlook ? Jak wyżej hasło jest i działa ale tylko w programie pocztowym , outlook w opcji przeglądania ustawień konta daje tylko kropki tam gdzie przechowuje hasło.
pozdrawiam Andrzej
ps. Czy na Forum Kopi w profilu mogę skrzynkę adres mailowy zmienić ? Przed chwilą próbowałem ,ale wymaga hasła starego i podania nowego - Nie chcę zmieniać hasła tylko sam adres .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Użytkownik Forum


Dołączył: 20 Aug 2014
Posty: 61
Pomógł: 1
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Sat Jul 02, 2016 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od dawna korzystam z tego http://www.dobreprogramy.pl/Revelation,Program,Windows,11457.html

odkoduje każde zakropkowane hasło Smile

trzeba tym celownikiem najechać na zakropkowane hasło a w programie pokaże się hasło Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Mon Jul 04, 2016 8:28 am    Temat postu: nazwa programu Odpowiedz z cytatem

rafal napisał:
ja od dawna korzystam z tego http://www.dobreprogramy.pl/Revelation,Program,Windows,11457.html

odkoduje każde zakropkowane hasło Smile

trzeba tym celownikiem najechać na zakropkowane hasło a w programie pokaże się hasło Smile

Podaj nazwe programu i co trzeba kliknąć aby był ten kursor i abym mógł najechać na hasło zagwiazdkowane w outlooku. Hasło nie daje się skopiować .

Po instalacji programu z linku jakieś badziewie mi się zainstalowało i jakaś przeglądarka z nim . Tylko po co mi to ?
AM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Mon Jul 04, 2016 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie dobreprogramy oprócz linku do pobrania poprzez asystenta pobierania masz z prawej stronie odnośnik linki bezpośrednie i stąd pobierz.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Thu Jul 07, 2016 7:34 am    Temat postu: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP Odpowiedz z cytatem

Ja mam win 8.2 – wiec nie wiem czy znowu to nie będzie działało – tak pisze w opisie do linku bezpośredniego . Poza tym kolego po instalacji tego śmiecia poprzedniego ciągle mi się wyświetla błąd skryptu – i jakiś numer – nawet przy wyświetlaniu dowolnej strony . . A tu masakra – to co pisze piszę osobno w pliku edytora word a potem kopiuje do okienka „odpowiedź” bo po każdej literce wyskakuje błąd skryptu – poprzednio działało ok i nie było tego problemu . A nic oprócz tego co poleciłeś od tej pory nie instalowałem .
NIE MOGĘ PISAĆ NA TYM FPORUM !!!! bezpośrednio .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Użytkownik Forum


Dołączył: 20 Aug 2014
Posty: 61
Pomógł: 1
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Thu Jul 07, 2016 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zupełnie nie rozumiem tego posta......

podaną masz nazwę programu, który działa na każdym systemie i nie jest wirusem!! wystarczy go ściągnąc wszystko jedno z jakiej strony, ja dla bezpieczeństwa ściągam programy z dobreprogramy.pl

po wpisaniu nazwy na youtube masz jak na tacy pokazane jak go użyć więc nie wiem z czym tak na prawdę masz problem ? masz kropki w miejscu hasła i nie wiesz jak to rozkodować czy nie masz nic i nie pamiętasz hasła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Fri Jul 08, 2016 5:12 pm    Temat postu: program na hasla działa ale ... Odpowiedz z cytatem

Program na hasła działa ale ....
jak w tytule . Nie mogę pisać tu na forum ( robię to w edytorze. ) i całość kopiuje do postu na forum KOPI .
Jak zaczynam pisać – to wyskakuje takie coś . Wcześniej nie było tego . Dodaję , że mam program antywirusowy i nic nie instalowałem przed i po instalacji programu do haseł . To się zrobiło jak pisałem wyżej , jak ścigałem i instalowałem tą pierwszą wersję tego programu do haseł ( po prawej stronie ) .
Nie wiem co dalej robić ( nie mam kopii systemu sprzed instalki tego badziewia . Pojawia się to również przy wyświetlaniu innych stron ale nieregularnie . Jest to denerwujące.
Poniżej wygląda to tak .
Niestetey znowu zong skopiowało tylko tekst ale jak Rafał podasz maila lub nr gg to Ci wyślę obraz tej sytuacji
( tu foro ekranu – niestety nie mogę tu umieścić z jakiś powodów) .


Na gogle coś znalazłem , ale tam tyle wariantów usuwanie tego badziewia ( w rodzaju – zrób to i tamto , ale jak nie podziała to zrób tak i tak , ale jeśli to nie podziała to ---- i tak chyba ze 6 czy 7 prób ) Szkoda mi kompa na takie eksperymenty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Fri Jul 08, 2016 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj przywrócić system do stanu sprzed zdarzenia.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejM
Użytkownik Forum


Dołączył: 03 Oct 2004
Posty: 81
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sat Jul 09, 2016 8:49 am    Temat postu: system Odpowiedz z cytatem

Mam win 8.1
Nie jestem informatykiem z wykształcenia. Nie znam się na tym . Mogę poeksperymentować ale mogę jeszcze bardziej system rozwalić.
Nie wiem czy i kiedy win robi u mnie jakieś kopie „sprzed zdarzenia” .
Jeśli możesz coś zasugerować to pisz. W najgorszym układzie , pomęczę się i z początkiem roku dam z któremuś koledze informatykowi i mi pomoże.
( pisane w edytorze i skopiowane do Kopi )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sat Jul 09, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. http://www.itesbjerg.com/windows-8-8-1-resetowanie-ustawien-przywracanie-systemu/
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Sat Jul 09, 2016 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Revelation nie jest wirusem, choć niektóre programy antywirusowe alarmują, że jest. A przynajmniej ja się kilka razy z tym spotkałem. To program odczytujący hasła, więc taki alarm może być uzasadniony.

Bezpośredni link do programu jest tutaj:
http://dpdownload-s03.pl/narzedzia/RevelationV2(dobreprogramy.pl).zip
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group