Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nie działa ctrl+alt+delete

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nauczyciel
Użytkownik Forum


Dołączył: 06 Oct 2009
Posty: 21
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wed May 11, 2016 12:52 pm    Temat postu: nie działa ctrl+alt+delete Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam taki problem w pracowni, że po uruchomieniu jednego komputera uczniowskiego nie można się zalogować, nie reaguje na Ctrl+Alt+Delete, pojawia się komunikat „Instrukcja spod 0x100036d0 (lub 0x0ff936d0-w zależności czy kliknie się ok czy anuluj)odwołuje się do pamięci pod adresem 0x100036d0(lub 0x0ff936d0-w zależności czy kliknie się ok czy anuluj). Pamięć nie może być written (lub reed-w zależności czy kliknie się ok czy anuluj). Kliknij ok aby przerwać działanie aplikacji, kliknij anuluj aby rozpocząć debugowanie programu." Mimo klikania komunikat podczas uruchamiania cały czas się wyświetla, aż pojawi się okno do logowania i nie reaguje na Ctrl+Alt+Delete . Nie wiem co z tym zrobić, proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Wed May 11, 2016 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej masz klawiaturę na USB, podłącz tradycyjną i wówczas ctrl+alt+del zadziała. W biosie wtedy będzie można ustawić, żeby klawiatura USB też działąła.
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nauczyciel
Użytkownik Forum


Dołączył: 06 Oct 2009
Posty: 21
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Thu May 12, 2016 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam klawiaturę tradycyjną i w biosie ona działa, tylko jak wyświetli się okno do logowania, to nie reaguje na ctrl+alt+delete. Nie mam pojęci co z tym zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Thu May 12, 2016 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej i najszybciej - przeinstalować system (XP, Vista?) przez RIS/WDS, albo iPAT. Być może to nie jest wina systemu, ale np. pamięci. Warto zatem wcześniej podmienić kości z innego komputera i zobaczyć czy nie ma poprawy.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal
Użytkownik Forum


Dołączył: 20 Aug 2014
Posty: 61
Pomógł: 1
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Thu May 12, 2016 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I warto jeszcze przelecieć dysk twardy np. MHDD. Kiedyś miałem podobny problem przy logowaniu, pojawiał się komunikat, że winlogon.exe nie odpowiada i nie można było się zalogować do systemu, kombinowałem, szukałem, antywirusy, instalacje systemu kilka razy i w kółko to samo! okazało się, że dysk miał tylko jednego bad sectora Smile wymazanie go zlikwidowało problem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group