Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulga podatkowa na nowe technologie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mocarz
Użytkownik Forum


Dołączył: 26 Aug 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Thu Aug 28, 2014 7:22 am    Temat postu: Ulga podatkowa na nowe technologie Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Bardzo interesuje mnie temat nowych technologii i wdrożenia ich w firmie. Wiem, że istnieje ulga podatkowa, związana z nowymi technologiami. Niedawno przeczytałem, że zostanie zastąpiona inną. Czy ktoś z was ma może wiedzę w tym temacie? Chodzi mi konkretnie o ten news:
http://taxcare.pl/porady/ulga-podatkowa-na-nabycie-nowych-technologii-zostanie-zastapiona-inna

Cytat:
Ulga podatkowa związana z nabyciem nowych technologii zniknie w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy będą za to mogli skorzystać z innej ulgi, przeznaczonej dla firm, które prowadzą prace badawczo – rozwojowe. Takie wnioski płyną z programu projektu rozwoju przedsiębiorczości na okres do 2020 r.


Jestem ciekaw, czy komuś z was udało się taką ulgę otrzymać. Jeśli tak ,to bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gaahl
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: nie umiem czytać

PostWysłany: Mon Mar 23, 2015 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do pytania, również interesuje mnie ta kwestia.
_________________
Spis gier MMORPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group