Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

iPAT nie znam hasła, jak go usunąć lub wyłączyć.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CODER_BEST
Gość





PostWysłany: Tue Jun 11, 2013 4:54 pm    Temat postu: iPAT nie znam hasła, jak go usunąć lub wyłączyć. Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam problem w jednej z pracowni komputerowych w szkole. Jest 15 komputerów wszystkie były na początku kupione z Vista + ipat ale ostatnio zmieniłem system w całej pracowni na Windows 7 wszystko śmiga serwer SBS 2003 widzi mogę zarządzać komputerami...

No właśnie ale jest jeden problem, a konkretnie jest nim komputer otóż przy instalacji Windows 7 na komputerze wyłączyłem kontrolę ipat i wgrałem system programy itd.... Ale na tym jednym komputerze jest jakieś kompletnie inne hasło do ipata i nie wiem co mam z nim zrobić.

Jak mogę wgrać na ten komputer Windows 7... Jak złamać to hasło albo nie wiem wywalić z mobo kompletnie tego ipata tylko jak.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc Smile
Powrót do góry
arko
Użytkownik Forum


Dołączył: 21 Jan 2009
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Tue Oct 15, 2013 8:23 am    Temat postu: Ponawiam prośbę o pomoc z agentem IPAT Odpowiedz z cytatem

U mnie w pracowni taki sam problem tylko z jednym komputerem nie mam hasła do agenta IPAT. Posiadam płytę CD do płyty głównej, próbowałem podmienić flash Agenta ale coś nie działa. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napinator
Użytkownik Forum


Dołączył: 28 Jun 2008
Posty: 421
Pomógł: 17
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wed Jan 29, 2014 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wpięciu go do sieci IPAT ina serwerze powinien go zobaczyć, z poziomu iPATa zmieniasz hasło.
_________________
PAMIĘTAJ ABY KLIKNĄĆ "POMÓGŁ" - ZBIERAM PUNKTY ;) DZIĘKI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
arko
Użytkownik Forum


Dołączył: 21 Jan 2009
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wed Jan 29, 2014 11:58 am    Temat postu: IPAT Odpowiedz z cytatem

Pracownik Intela kulturalnie odpowiedział ale nie rozwiązało to problemu. Uratowałem płytę główną tylko poprzez wstrzelenie się z zapomnianym hasłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kniazio
Użytkownik Forum


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Fri Jan 09, 2015 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaq1@WSX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group