Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uprawnienia na koncie uczniowskim

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1963ja1990
Użytkownik Forum


Dołączył: 22 Nov 2013
Posty: 1
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Mon Nov 25, 2013 10:25 am    Temat postu: Uprawnienia na koncie uczniowskim Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Takie pytanie już sie kiedyś pojawiło ale niestety brak było odpowiedzi ze względów proceduralnych.
W pracowni z win serwer 2003 -sbs2005 po przywróceniu serwera z kopii zapasowej na stacjach roboczych konta studenckie z poziomd mają pełnie uprawnień wszystko moga zapisać do wszystkiego dostęp. . Nadawałem uprawnienia ze skryptów umieszczonych na stronie sbs.oeiizk.edu\arch ale nie pomaga. Konta z poziomc zachowują się prawidłowo. Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roman Mor
Moderator


Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 722
Pomógł: 35
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Mon Nov 25, 2013 8:35 pm    Temat postu: Re: Uprawnienia na koncie uczniowskim Odpowiedz z cytatem

1963ja1990 napisał:
Takie pytanie już się kiedyś pojawiło ale niestety brak było odpowiedzi ze względów proceduralnych.
Cóż to za względy?
1963ja1990 napisał:
W pracowni z win serwer 2003 -sbs2005 po przywróceniu serwera z kopii zapasowej
Masz na myśli systemową kopię zapasową?
1963ja1990 napisał:
na stacjach roboczych konta studenckie z poziomd mają pełnie uprawnień wszystko moga zapisać do wszystkiego dostęp. . Nadawałem uprawnienia ze skryptów umieszczonych na stronie sbs.oeiizk.edu\arch ale nie pomaga.
Spróbuj założyć skryptem konto i przenieś je do PoziomD. Próbowałbym również sprawdzić co się stanie gdy kłopotliwe konta przeniesie się do innej JO. Albo pogrzebać w GPO dla poziomu d. W ostateczności możesz korzystać z poziomu c zmieniając restrykcje w GPO.
_________________
Pozdrawiam, RM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group