Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba - ISA 2004

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzary
Użytkownik Forum


Dołączył: 18 Nov 2013
Posty: 3
Skąd: Dębica

PostWysłany: Mon Nov 18, 2013 11:37 am    Temat postu: Prośba - ISA 2004 Odpowiedz z cytatem

Witam
Po wzmocnieniu sprzętu podkusiło mnie i znowu poeksperymentowałem z wdrożeniem do ISA 2004 reguł "black list"
Trochę za dużo ich wgrałem i serwer "stanął...
Jakimś cudem dało się te reguły wywalić, ale ISA już do siebie dojść nie może
Próba eksportu kończy się błędem i komunikatem o braku pamięci do wykonania tej operacji.
Znalazłem jakiś stary backup, ale nie mogę zaimportować bo nie zawiera user permission setting.
I tutaj prośba. Jeżeli któryś z grupowiczów ma w miarę nie pokombinowany serwer ISA 2004, czy mógłby mi wyeksportowaną kopię ustawień udostępnić.
Boję się całą ISA reinstalować, bo pewnie skończyłoby się stawianiem całego serwera na nowo.
_________________
Andrzej Zarychta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group