Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bląd!Nieprawidłowo obiekt osadzony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufusek3
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Jan 2008
Posty: 168
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Wed Sep 25, 2013 6:47 am    Temat postu: Bląd!Nieprawidłowo obiekt osadzony Odpowiedz z cytatem

Pojawia mi się taki komunikat przy Clipartach w edytorze tekstu Word ale tylko na stanowiskach, które dołączyłem do sieci postawionej na serwerze z kolekcji sbs2003 (wiosna). Szukałem informacji w sieci i znalazłem tam informację o katalogu Temporary Internet Files oraz prawach dostępu do zapisu do tego katalogu
Cytat:
Ten problem może wystąpić, jeśli folder tymczasowych plików internetowych jest bardzo duży lub jeśli folder ma tylko uprawnienia Odczyt i wykonywanie.
Powrót na górę | Przekaż opinię

Collapse imageRozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy usunąć tymczasowe pliki internetowe, które znajdują się na komputerze. Następnie upewnij się, że folder tymczasowych plików internetowych ma uprawnienia Odczyt i zapis.

Lokalizacja folderu tymczasowych plików internetowych jest w następujący sposób:
USERPROFILE\Ustawienia lokalne\Temporary Internet files


Jednak mimo zmian, tego katalogu nie zmienił się komunikat.
Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to proszę o wskazówki.

Pozdrawiam
rufusek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group