Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dell Latitude D531 sbs recovery

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zondal
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 124
Skąd: Warlubie

PostWysłany: Wed Feb 13, 2013 6:01 pm    Temat postu: Dell Latitude D531 sbs recovery Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Mam przywrócić do życia laptopa jak w temacie. Szczerze to nie wiem jaka edycja pracowni. Laptop pracuje niezależnie od pracowni.
Jest na nim partycja recovery. Z tego co znalazłem w sieci można przy uruchamianiu wcisnąć F8 ->Napraw komputer. To się udaje. Następnie jest wybór języka, po czym okno logowania. Do wyboru 3 użytkowników (tylko lista wyboru!) Gość, Administrator - konta wyłączone oraz Operator... Nie mogę wbić odpowiedniego hasła... zaq1@WSX zaq12wsx qwerty qwerty123456 qwerty654321 nie przepuszczają. Domyślam się, że chodzi o hasło które zapisane jest w recovery, a nie w aktualnie zainstalowanym systemie...

Jednak chodziło o hasło zainstalowanego systemu. Użytkownika nie było na liście i dopiero z poziomu Visty zmiana nazwy (na puste pole) ujawniła, że to operator.
Nie dało to jednak wiele, ponieważ na kolejnym screenie dostępne są opcje:
1. Narzędzie naprawy...
2. Przywracanie systemu - tylko ostatnich 5 punktów (głównie luty 2013)
3. Windows Complete PC Restore
4. Narzędzie diagnostyczne...
5. Wiersz polecenia

3 pozycja byłaby optymalna lecz niestety wywala komunikat "Nie można odnaleźć prawidłowych lokalizacji kopii zapasowych"Sad
_________________
http://gwb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napinator
Użytkownik Forum


Dołączył: 28 Jun 2008
Posty: 421
Pomógł: 17
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Thu Feb 21, 2013 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z opcją 2 ?
_________________
PAMIĘTAJ ABY KLIKNĄĆ "POMÓGŁ" - ZBIERAM PUNKTY ;) DZIĘKI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zondal
Użytkownik Forum


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 124
Skąd: Warlubie

PostWysłany: Mon Mar 04, 2013 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostępne były tylko punkty z ostatniego okresu, mnie zaś chodziło o ustawienia "fabryczne". Poradziłem sobie instalując "czystą" Vistę.
_________________
http://gwb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> Problemy ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group